- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- MUŽI
- Kola
- Elektrokola
- PELLS Thorr City Steel Grey
PELLS Thorr City Steel Grey
- Novinka
- POPIS
- Hodnocení 0
PELLS Thorr City Steel GreySkladem47 890 Kč/ KS39 579 Kč bez DPH
Thorr City
Plně vybavený, maximálně pohodlný. Thorr City je ideální dopravní prostředek pro pohyb ve městě. Nízký rám se snadným nástupem je osazený motorem Bafang M410 s kapacitou baterie 630 Wh a předním světlem připojeným už od výroby. Proti zašpinění je rovnou vybavený hliníkovými blatníky. Stačí jen nasednout, zapnout světlo a vyrazit.
Klíčové prvky:
- Nízký hliníkový rám
- Motor Bafang M410 s baterií 630 Wh
- Odpružená vidlice SR Suntour XCM 100 mm
- Řazení a hydraulické brzdy Shimano
Jedním slovem: pohodlné
Hliníkový rám je designovaný tak, aby co nejvíce usnadňoval nastupování. Posed je zase koncipovaný více vzpřímeně. V sedle se tak budeš cítit komfortně a nebudeš si namáhat záda. Ve výrobě jsme rovnou přimontovali nosič, blatníky i stojan.
Středový motor Bafang M410 s točivým momentem až 80 Nm
Elektromotor Bafang M400 se solidním točivým momentem až 80 Nm tě nenechá ve štychu ani v tom nejprudším kopci. K tomu ti 630 Wh baterie nabídne velice dobrý nájezd kilometrů. Pro větší pohodlí a bezpečnost je přední světlo od výroby připojeno rovnou na baterii. V šeru jej můžeš jednoduše zapnout, vidět, a být vidět.
Odpružená vidlice SR Suntour XCM
Odpružená vidlice ti pomůže zvládnout všechny nástrahy méně udržovaných cest, se kterými se na vyjížďce můžeš potkat.
Kvalitní řazení a hydraulické brzdy
Kvalitní sada Shimano Acera poslouchá na slovo. K přehazování můžeš využít 8 převodů. Při zastavování tě budou jistit hydraulické brzdy Shimano MT-200 s příjemným chodem a spolehlivou brzdnou sílu.
Specifikace:
- Velikost kol: 27.5
- Rok: 2024
- Barva: šedá
- Materiál: hliník
- Rám: Pells Thorr Lowstep Alloy
- Vidlice: SR Suntour XCM ATB 27,5 100 mm
- Zdvih přední: 100
- Brzdy: Shimano MT-200 hydraulic
- Řazení: Shimano SL-M315-8R
- Přehazovačka: Shimano RD-M3020-8 Acera
- Počet rychlostí: 1x8
- Kazeta: Shimano CS-HG400-12
- Řetěz: KMC 8s
- Kliky: Bafang 170 mm
- Představec: Pells alloy adjustable stem 60 mm, 31,8 mm
- Řídítka: Pells alloy, width: 720 mm, backsweep: 9 deg, rise: 12 mm
- Sedlo: Selle Royal Wave
- Sedlovka: Limotec suspension post 50 mm travel
- Ráfky: Mach ER-20
- Náboje: Shimano HB-QC300/FH-QC300
- Pláště: Schwalbe Al-Grounder 27,5x2,35
- Kapacita baterie: 630
- Značka motoru: Bafang
- Typ motoru: Bafang M410
- Displej: Bafang C220
- Nosič: Pells Aluminium, load capacity 25 Kg
- Gripy: Herrmans
- Hlavové složení: Ritchey semi integrated
- Vyrobeno: Česká republika
Technická specifikace
| Velikost kol: | 27.5 |
| Rok: | 2024 |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | hliník |
| Rám: | Pells Thorr Lowstep Alloy |
| Vidlice: | SR Suntour XCM ATB 27,5 100 mm |
| Zdvih přední: | 100 |
| Brzdy: | Shimano MT-200 hydraulic |
| Řazení: | Shimano SL-M315-8R |
| Přehazovačka: | Shimano RD-M3020-8 Acera |
| Počet rychlostí: | 1x8 |
| Kazeta: | Shimano CS-HG400-12 |
| Řetěz: | KMC 8s |
| Kliky: | Bafang 170 mm |
| Představec: | Pells alloy adjustable stem 60 mm, 31,8 mm |
| Řídítka: | Pells alloy, width: 720 mm, backsweep: 9 deg, rise: 12 mm |
| Sedlo: | Selle Royal Wave |
| Sedlovka: | Limotec suspension post 50 mm travel |
| Ráfky: | Mach ER-20 |
| Náboje: | Shimano HB-QC300/FH-QC300 |
| Pláště: | Schwalbe Al-Grounder 27,5x2,35 |
| Kapacita baterie: | 630 |
| Značka motoru: | Bafang |
| Typ motoru: | Bafang M410 |
| Displej: | Bafang C220 |
| Nosič: | Pells Aluminium, load capacity 25 Kg |
| Gripy: | Herrmans |
| Hlavové složení: | Ritchey semi integrated |
| Vyrobeno: | Česká republika |

