- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- Kolo PELLS Duke FS 2 Eggplant
Kolo PELLS Duke FS 2 Eggplant
- Novinka
- Doprava ZDARMA
- POPIS
- Hodnocení 0
Kolo PELLS Duke FS 2 EggplantSkladem64 890 Kč53 628 Kč bez DPH
Duke FS 2
Závodění a rychlost. DNA tohoto biku. Duke FS tě nenechá odpočinout ani na chvíli. Společně s ním podáš ten nejlepší výkon. Staví na High Modulus celokarbonovém rámu s agresivní závodní geometrií, systémem odpružení Zero pivot a prémiovou výbavou. Od vidlice po kola.
Klíčové vlastnosti:
- Celokarbonový rám se systémem Zero Pivot
- Odpružení RockShox SID Select+
- Pohon a brzdy Sram / Shimano
- Zapletená kola Fulcrum Red Zone 5
Lehkost, rychlost, agresivita
Duke FS reprezentuje špičku našich celoodpružených XC biků. Definuje jej lehkost, agresivní závodní geometrie a systém odpružení Zero Pivot, který ještě více zvyšuje rychlost a pohodlí závodníka. Standardem je integrovaná kabeláž, která přispívá k čistému vzhledu biku, stejně jako teleskopická sedlovka pro rychlou změnu posedu a intenzivnější prožitek ze sjezdu.
Prémiové odpružení
O přední i zadní zdvih se Dukovi FS 1 stará prémiové odpružení RockShox SID Select+. Vpředu 110 mm zdvihu, vzadu 100 mm. Vidle má jednoduché, přesné ovládání odskoku a možnost uzamčení.
Kombinace Sram / Shimano funguje skvěle
Duke FS 2 používá k řazení Sram GX Eagle 12s se zadní kazetou 11–50 zubů. Vpředu je pak převodník se 34 zuby. Brzdy má na starosti japonské Shimano. Model Deore zajišťuje spolehlivý výkon a tuhé provedení.
Kola stvořená pro XC a maraton
Fulcrum Red Zone 5. Kola speciálně vyvinutá pro XC a maraton s důrazem na kvalitní zpracování a rozšíření ráfku pro možnost vozit nižší tlaky a tím zvýšit kontrolu při extrémních podmínkách. Ráfky jsou obuty do kvalitních plášťů Continental Race King 2,2.
Specifikace:
- Velikost kol: 29
- Rok: 2025
- Materiál: Karbon
- Hmotnost kg: 12.5
- Rám: PELLS Duke FS High Modulus Carbon 100 mm Travel
- Vidlice: Rockshox SID Select 110 mm
- Tlumič: Rockshox SIDLuxe Select+
- Zdvih přední: 110
- Zdvih zadní: 100
- Brzdy: Shimano BL-M501 180/160 mm
- Řazení: SRAM NX Eagle
- Přehazovačka: SRAM GX Eagle 12s
- Počet rychlostí: 1x12
- Kazeta: Sram PG1230 11-50 12s
- Řetěz: Sram Eagle
- Kliky: Sram NX Eagle 34T 175 mm
- Představec: PELLS 3D Forged Alloy 0° ?: 35 mm L:55 mm
- Řídítka: PELLS DB Alloy ?: 35mm W: 760mm R: 15 mm
- Sedlo: Selle Italia Model X
- Sedlovka: PELLS Alloy ? 30,9 mm L: 400 mm
- Plášť přední: Continental Cross King 29/2,3 Performance
- Plášť zadní: Continental Cross King 29/2,3 Performance
- Zapletená kola: Fulcrum Red Zone 500
- Patka rámu: Pells typ UDH (3PDHUDH)
- Gripy: Esi Racers Edge
- Hlavové složení: Acros ICR
- Středové složení: Sram DUB BSA
- Vyrobeno: Česká republika
Technická specifikace
| Velikost kol: | 29 |
| Rok: | 2025 |
| Materiál: | Karbon |
| Hmotnost kg: | 12.5 |
| Rám: | PELLS Duke FS High Modulus Carbon 100 mm Travel |
| Vidlice: | Rockshox SID Select 110 mm |
| Tlumič: | Rockshox SIDLuxe Select+ |
| Zdvih přední: | 110 |
| Zdvih zadní: | 100 |
| Brzdy: | Shimano BL-M501 180/160 mm |
| Řazení: | SRAM NX Eagle |
| Přehazovačka: | SRAM GX Eagle 12s |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Kazeta: | Sram PG1230 11-50 12s |
| Řetěz: | Sram Eagle |
| Kliky: | Sram NX Eagle 34T 175 mm |
| Představec: | PELLS 3D Forged Alloy 0° ?: 35 mm L:55 mm |
| Řídítka: | PELLS DB Alloy ?: 35mm W: 760mm R: 15 mm |
| Sedlo: | Selle Italia Model X |
| Sedlovka: | PELLS Alloy ? 30,9 mm L: 400 mm |
| Plášť přední: | Continental Cross King 29/2,3 Performance |
| Plášť zadní: | Continental Cross King 29/2,3 Performance |
| Zapletená kola: | Fulcrum Red Zone 500 |
| Patka rámu: | Pells typ UDH (3PDHUDH) |
| Gripy: | Esi Racers Edge |
| Hlavové složení: | Acros ICR |
| Středové složení: | Sram DUB BSA |
| Vyrobeno: | Česká republika |

