- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- Elektrokolo MOUSTACHE Samedi 29 Game 150.7 Moon Landing
Elektrokolo MOUSTACHE Samedi 29 Game 150.7 Moon Landing
- Novinka
- Doprava ZDARMA
- POPIS
- Hodnocení 0
Elektrokolo MOUSTACHE Samedi 29 Game 150.7 Moon LandingSkladem124 792 Kč103 134 Kč bez DPH
Moustache Samedi 29 Game 150.7 je postavený pro jezdce, kteří chtějí víc. Víc výkonu, víc kontroly a víc zábavy. Nový rám se 150mm zadním zdvihem a vidlicí FOX Float 36 Performance (160 mm) zajišťuje přesné vedení a tlumení i v těžkém terénu. O pohon se stará Bosch Performance Line CX Smart System 5. generace s točivým momentem až 100 Nm a kompaktním displejem Purion 400. Výbavu doplňuje osvědčená sada Shimano XT/SLX s dvanácti rychlostmi a výkonné čtyřpístkové brzdy Shimano XT. Výbornou trakci a jistotu dodávají pláště Maxxis Assegai 29x2.5" a teleskopická sedlovka KS Rage-i se zdvihem 170 mm.
Hlavní přednosti
• motor Bosch Performance Line CX Smart System 5. generace, 85–100 Nm
• baterie Bosch PowerTube 750 Wh
• vidlice FOX Float 36 Performance 160 mm
• zadní tlumič Moustache Magic Grip Control 150 mm
• řazení Shimano XT/SLX 1x12
• brzdy Shimano XT, 4-pístkové, kotouče 203 mm
• pláště Maxxis Assegai 29x2.50"
• teleskopická sedlovka KS Rage-i
• hmotnost 23,4 kg
Specifikace:
- Velikost kol: 29
- Rok: 2026
- Barva: bílá
- Materiál: hliník
- Hmotnost kg: 25.2
- Rám: Game 6061 T4-T6 alloy 150mm travel
- Vidlice: FOX Float 36 Performance 160 mm
- Tlumič: Moustache, Magic Grip Control 150 mm
- Zdvih přední: 160
- Zdvih zadní: 150
- Brzdy: Shimano XT BR-M8120
- Řazení: Shimano SLX SL-M7100 12s
- Přehazovačka: Shimano XT RD-M8100-SGS 12-speed
- Kazeta: Shimano SLX CS-M7100 12-speed 10-51T
- Řetěz: Shimano CN-M6100 12-speed
- Kliky: FSA alu 165mm
- Představec: Moustache alloy 3D forged 40mm
- Řídítka: Moustache alloy 780mm 12mm rise 9° backsweep 4° upsweep
- Sedlo: Selle Royal SRX
- Sedlovka: KS Rage-i dropper-post w/ Shimano remote lever 31.6mm 170mm
- Ráfky: Moustache asymmetric alloy 6061E welded double wall
- Plášť přední: Maxxis Assegai 29x2.50 foldable EXO/TR (Tubeless Ready)
- Plášť zadní: Maxxis Assegai 29x2.50 foldable EXO/TR (Tubeless Ready)
- Baterie: Bosch PowerTube 750Wh horizontal Smart System
- Kapacita baterie: 750
- Značka motoru: Bosch
- Typ motoru: Performance line CX Gen5, Smart System, 85 Nm
- Displej: Bosch Purion 400 Smart System
- Gripy: SB3 Race
- Hlavové složení: Acros AZF-725 sealed bearings internal routing
Technická specifikace
| Velikost kol: | 29 |
| Rok: | 2026 |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | hliník |
| Hmotnost kg: | 25.2 |
| Rám: | Game 6061 T4-T6 alloy 150mm travel |
| Vidlice: | FOX Float 36 Performance 160 mm |
| Tlumič: | Moustache, Magic Grip Control 150 mm |
| Zdvih přední: | 160 |
| Zdvih zadní: | 150 |
| Brzdy: | Shimano XT BR-M8120 |
| Řazení: | Shimano SLX SL-M7100 12s |
| Přehazovačka: | Shimano XT RD-M8100-SGS 12-speed |
| Kazeta: | Shimano SLX CS-M7100 12-speed 10-51T |
| Řetěz: | Shimano CN-M6100 12-speed |
| Kliky: | FSA alu 165mm |
| Představec: | Moustache alloy 3D forged 40mm |
| Řídítka: | Moustache alloy 780mm 12mm rise 9° backsweep 4° upsweep |
| Sedlo: | Selle Royal SRX |
| Sedlovka: | KS Rage-i dropper-post w/ Shimano remote lever 31.6mm 170mm |
| Ráfky: | Moustache asymmetric alloy 6061E welded double wall |
| Plášť přední: | Maxxis Assegai 29x2.50 foldable EXO/TR (Tubeless Ready) |
| Plášť zadní: | Maxxis Assegai 29x2.50 foldable EXO/TR (Tubeless Ready) |
| Baterie: | Bosch PowerTube 750Wh horizontal Smart System |
| Kapacita baterie: | 750 |
| Značka motoru: | Bosch |
| Typ motoru: | Performance line CX Gen5, Smart System, 85 Nm |
| Displej: | Bosch Purion 400 Smart System |
| Gripy: | SB3 Race |
| Hlavové složení: | Acros AZF-725 sealed bearings internal routing |

