- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- Elektrokolo MOUSTACHE Samedi 26 FAT Pastel Mint
Elektrokolo MOUSTACHE Samedi 26 FAT Pastel Mint
- Novinka
- Doprava ZDARMA
- POPIS
- Hodnocení 0
Elektrokolo MOUSTACHE Samedi 26 FAT Pastel MintSkladem116 991 Kč96 687 Kč bez DPH
MOUSTACHE Samedi 26 FAT 4 je univerzální e-fatbike, navržený pro jízdu na různých terénech, včetně sněhu a písku. Je vybaven motorem Bosch Performance Line CX s točivým momentem 85 Nm a baterií 625 Wh PowerTube. Model disponuje 11rychlostním řazením Shimano Deore a hydraulickými kotoučovými brzdami Shimano s 203mm kotouči pro spolehlivé brzdění za všech podmínek. Pláště Maxxis Minion 26x4.8" jsou ideální pro náročné terény a přední odpružená vidlice Manitou Mastodon Comp Extended se 100mm zdvihem vám poskytne vyšší komfort při jízdě. Sedlovka KS-900i zvyšuje ovladatelnost na nerovném povrchu. Integrovaný Bosch Smart System umožňuje propojení s aplikací eBike Flow, která nabízí GPS sledování, plánování tras a různé možnosti přizpůsobení.
• Univerzální e-fatbike, vhodný pro různé terény
• Motor Bosch Performance Line CX
• Baterie 625 Wh PowerTube
• 11rychlostní řazení Shimano Deore
• Hydraulické kotoučové brzdy Shimano
• Pláště Maxxis Minion 26x4.8"
• Odpružená vidlice Manitou Mastodon Comp Extended se 100mm zdvihem
• Sedlovka KS-900i
• Bosch Smart System
Specifikace:
- Velikost kol: 26
- Rok: 2026
- Barva: zelená
- Materiál: hliník
- Hmotnost kg: 25.5
- Rám: FAT 4 6061 T4-T6 alloy
- Vidlice: Manitou Mastodon Comp Extended 100mm travel
- Zdvih přední: 100
- Brzdy: Shimano BR-M6120
- Řazení: Shimano Deore SL-M5100-IR 11s
- Přehazovačka: Shimano Deore RD-M5100-SGS 11-speed
- Počet rychlostí: 1x11
- Kazeta: Shimano Deore CS-M5100 11-speed 11-51T
- Řetěz: Sram PC1110 11-speed 124 links
- Kliky: Forged alu 170mm FAT specific 30mm offset
- Představec: Moustache 3D forged Aluminum 60mm
- Řídítka: Moustache alloy 760mm 15mm rise 9° backsweep 5° upsweep
- Sedlo: Moustache Ergonomic
- Sedlovka: EXA 900i dropper w/remote lever 31.6mm
- Ráfky: Moustache alloy 6061E welded 26" 80mm
- Plášť přední: Maxxis Minion FBR 26x4.80
- Plášť zadní: Maxxis Minion FBR 26x4.80
- Baterie: Bosch PowerTube 625Wh horizontal Smart System
- Kapacita baterie: 625
- Značka motoru: Bosch
- Typ motoru: Performance Line CX, 250W, Smart System, 85Nm
- Gripy: SB3 Race
- Hlavové složení: FSA No 57B-1
Technická specifikace
| Velikost kol: | 26 |
| Rok: | 2026 |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | hliník |
| Hmotnost kg: | 25.5 |
| Rám: | FAT 4 6061 T4-T6 alloy |
| Vidlice: | Manitou Mastodon Comp Extended 100mm travel |
| Zdvih přední: | 100 |
| Brzdy: | Shimano BR-M6120 |
| Řazení: | Shimano Deore SL-M5100-IR 11s |
| Přehazovačka: | Shimano Deore RD-M5100-SGS 11-speed |
| Počet rychlostí: | 1x11 |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M5100 11-speed 11-51T |
| Řetěz: | Sram PC1110 11-speed 124 links |
| Kliky: | Forged alu 170mm FAT specific 30mm offset |
| Představec: | Moustache 3D forged Aluminum 60mm |
| Řídítka: | Moustache alloy 760mm 15mm rise 9° backsweep 5° upsweep |
| Sedlo: | Moustache Ergonomic |
| Sedlovka: | EXA 900i dropper w/remote lever 31.6mm |
| Ráfky: | Moustache alloy 6061E welded 26" 80mm |
| Plášť přední: | Maxxis Minion FBR 26x4.80 |
| Plášť zadní: | Maxxis Minion FBR 26x4.80 |
| Baterie: | Bosch PowerTube 625Wh horizontal Smart System |
| Kapacita baterie: | 625 |
| Značka motoru: | Bosch |
| Typ motoru: | Performance Line CX, 250W, Smart System, 85Nm |
| Gripy: | SB3 Race |
| Hlavové složení: | FSA No 57B-1 |

