- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- STEVENS E-Tremalzo Glacier Dark Blue
STEVENS E-Tremalzo Glacier Dark Blue
- Novinka
- POPIS
- Hodnocení 0
STEVENS E-Tremalzo Glacier Dark BlueSkladem59 990 Kč/ KS49 579 Kč bez DPH
STEVENS E-Tremalzo je silným vstupem do světa E-MTB kol, který vyniká nejen výkonným motorem Bosch Performance Line CX s točivým momentem 85 Nm, ale také pokročilou technologií a precizními komponenty. Tento motor zajišťuje hladké a efektivní zrychlení, což oceníte na různých typech tras.
Kolo je vybaveno 500 Wh integrovanou baterií, která poskytuje dostatečný dojezd pro dlouhé jízdy. Shimano CUES U6000 10-stupňový pohon využívá Linkglide technologii, která zajišťuje hladké a plinulé řazení, i když je kolo pod zátěží. 120mm odpružená vidlice SR Suntour XCR34 LO a lehké, univerzální Schwalbe Smart Sam pneumatiky přispívají k pohodlné jízdě a stabilitě na různých površích.
Díky pohodlné geometrii a lehkému hliníkovému rámu je E-Tremalzo ideální volbou pro dobrodružné výlety i každodenní dojíždění.
- Motor Bosch Performance Line CX: Vynikající výkon s 85 Nm točivého momentu.
- Integrovaná baterie 500 Wh: Dlouhá dojezdová vzdálenost pro dobrodružné výlety.
- Odpružená vidlice SR Suntour XCR34 LO: 120 mm zdvihu pro komfortní jízdu v terénu.
- Shimano CUES U6000 10-stupňový pohon: Hladké a přesné řazení i pod zatížením.
- Schwalbe Smart Sam pláště: Univerzální pneumatiky pro různé terény.
Specifikace:
- Velikost kol: 29
- Rok: 2025
- Barva: modrá
- Materiál: hliník
- Hmotnost kg: 23.5
- Rám: Aluminium 6061 DB
- Vidlice: SR Suntour XCR34 LO
- Zdvih přední: 120
- Brzdy: Tektro HD-T280
- Řazení: Shimano CUES U6000 SL-U6000-10R
- Přehazovačka: Shimano CUES U6000 Shadow+ RD-U6000-GS, 10fach
- Počet rychlostí: 1x10
- Kazeta: Shimano CS-LG300-10, 10fach
- Představec: Oxygen E-Scorpo
- Řídítka: Oxygen Scorpo 740 mm
- Sedlo: Oxygen Havoc
- Sedlovka: Oxygen E-Scorpo
- Ráfky: Oxygen RM-E25 Disc, 25x622
- Přední náboj: Strummer CLTP
- Zadní náboj: Formula CL-52
- Pláště: Schwalbe Smart Sam Performance 29x2,60"
- Baterie: Bosch PowerTube 500
- Kapacita baterie: 500
- Značka motoru: Bosch
- Typ motoru: Performance CX Gen4, 85 Nm
- Displej: Bosch Purion 200
- Hlavové složení: STEVENS MTB Taper 1 1/8"-1 1/2"
Technická specifikace
| Velikost kol: | 29 |
| Rok: | 2025 |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | hliník |
| Hmotnost kg: | 23.5 |
| Rám: | Aluminium 6061 DB |
| Vidlice: | SR Suntour XCR34 LO |
| Zdvih přední: | 120 |
| Brzdy: | Tektro HD-T280 |
| Řazení: | Shimano CUES U6000 SL-U6000-10R |
| Přehazovačka: | Shimano CUES U6000 Shadow+ RD-U6000-GS, 10fach |
| Počet rychlostí: | 1x10 |
| Kazeta: | Shimano CS-LG300-10, 10fach |
| Představec: | Oxygen E-Scorpo |
| Řídítka: | Oxygen Scorpo 740 mm |
| Sedlo: | Oxygen Havoc |
| Sedlovka: | Oxygen E-Scorpo |
| Ráfky: | Oxygen RM-E25 Disc, 25x622 |
| Přední náboj: | Strummer CLTP |
| Zadní náboj: | Formula CL-52 |
| Pláště: | Schwalbe Smart Sam Performance 29x2,60" |
| Baterie: | Bosch PowerTube 500 |
| Kapacita baterie: | 500 |
| Značka motoru: | Bosch |
| Typ motoru: | Performance CX Gen4, 85 Nm |
| Displej: | Bosch Purion 200 |
| Hlavové složení: | STEVENS MTB Taper 1 1/8"-1 1/2" |

