- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- Kolo STEVENS Devil´s Trail Stealth Black
Kolo STEVENS Devil´s Trail Stealth Black
- Novinka
- Doprava ZDARMA
- POPIS
- Hodnocení 0
Kolo STEVENS Devil´s Trail Stealth BlackSkladem31 990 Kč26 438 Kč bez DPH
STEVENS Devil’s Trail přináší maximální požitek z jízdy díky skvěle vyváženému mixu výkonu, stability a ovladatelnosti. Lehký hliníkový rám 6061 TB nabízí ideální kombinaci tuhosti a pohodlí, zatímco vzduchová vidlice RockShox Recon Gold RL s pevnou osou zajišťuje citlivé odpružení a přesné řízení. Spolehlivý pohon Shimano Deore/SunRace 1x12 poskytuje široký rozsah převodů s 51T kazetou, takže si poradíte s jakýmkoli stoupáním.
Brzdový systém Shimano MT410 zajišťuje bezpečné a přesné zastavení za všech podmínek, zatímco kokpit Oxygen Driver s širokými 740mm řídítky garantuje maximální kontrolu nad kolem. Pláště Schwalbe Rocket Ron Performance dodávají skvělou trakci na trailu i v terénu. S hmotností 12,9 kg a maximálním zatížením 115 kg je STEVENS Devil’s Trail ideální volbou pro jezdce, kteří hledají zábavu bez kompromisů.
- Lehký a pevný hliníkový rám 6061 TB
- Vidlice RockShox Recon Gold RL Air s pevnou osou
- Pohon Shimano Deore/SunRace 1x12 s kazetou 11-51T
- Kotoučové brzdy Shimano MT410 pro spolehlivý brzdný výkon
- Široká řídítka (740 mm) pro lepší kontrolu na trailu
- Pláště Schwalbe Rocket Ron Performance pro skvělou přilnavost
- Hmotnost: 12,9 kg
- Maximální zatížení: 115 kg
Specifikace:
- Velikost kol: 29
- Rok: 2024
- Barva: Černá
- Materiál: hliník
- Hmotnost kg: 12.9
- Rám: Aluminium 6061 TB
- Vidlice: Rock Shox Recon Gold RL
- Zdvih přední: 100
- Brzdy: Shimano BR-MT410
- Řazení: Shimano Deore SL-M6100-R
- Přehazovačka: Shimano Deore Shadow+ RD-M6100-SGS, 12sp
- Počet rychlostí: 1x12
- Kazeta: Sunrace CSMZ602, 12fach
- Představec: Oxygen Driver
- Řídítka: Oxygen Driver 740 mm
- Sedlo: Oxygen Havoc
- Sedlovka: Oxygen Driver
- Ráfky: Oxygen RM-M19, 19 x 622
- Přední náboj: Strummer CLTP
- Zadní náboj: Formula CL-26
- Pláště: Schwalbe Rocket Ron Performance 29x2.25" (57-622)
- Hlavové složení: STEVENS MTB Taper 1 1/8"-1 1/2"
Technická specifikace
| Velikost kol: | 29 |
| Rok: | 2024 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | hliník |
| Hmotnost kg: | 12.9 |
| Rám: | Aluminium 6061 TB |
| Vidlice: | Rock Shox Recon Gold RL |
| Zdvih přední: | 100 |
| Brzdy: | Shimano BR-MT410 |
| Řazení: | Shimano Deore SL-M6100-R |
| Přehazovačka: | Shimano Deore Shadow+ RD-M6100-SGS, 12sp |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Kazeta: | Sunrace CSMZ602, 12fach |
| Představec: | Oxygen Driver |
| Řídítka: | Oxygen Driver 740 mm |
| Sedlo: | Oxygen Havoc |
| Sedlovka: | Oxygen Driver |
| Ráfky: | Oxygen RM-M19, 19 x 622 |
| Přední náboj: | Strummer CLTP |
| Zadní náboj: | Formula CL-26 |
| Pláště: | Schwalbe Rocket Ron Performance 29x2.25" (57-622) |
| Hlavové složení: | STEVENS MTB Taper 1 1/8"-1 1/2" |

