- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- MUŽI
- Kola
- Horská kola
- Root 2 Steel blue/orange
Root 2 Steel blue/orange
- Novinka
- POPIS
- Hodnocení 0
Root 2 Steel blue/orangeSkladem26 991 Kč/ KS22 307 Kč bez DPH
Root 2
Návrat ke kořenům bikování. Žadné zadní péro. Jen agresivní geometrie a um jezdce. Opravdová svoboda volby. Vyjížďka v horách s přáteli. Flow traily u baráku. Bikepark nebo enduro závod. Hravý hardtail, který si poradí se vším.
Klíčové vlastnosti:
- Hliníkový rám s hlavovým úhlem 64,5°
- Vidlice RS Recon Silver 140 mm
- Pohon a brzdy Shimano Cues / MT-200
- Odolné ráfky Pells Alloy J30D
Absolutní rock´n roll
Srdcem Rootu je hliníkový rám s moderní, agresivní geometrií; úhel hlavové trubky 64,5°, úhel sedlové trubky 75° a zkrácená zadní stavba i horní rámová trubka. Díky tomu je Root dokonale stabilní a přitom neskutečně hravý.
Rock Shox Recon – Kvalita za rozumnou cenu
Odpružená vzduchová vidlice Rock Shox Recon se zdvihem 140 mm je ideální volbou pro začátky s trailovým ježděním. Kvalitní nastavení, skvělé vlastnosti a pocit prémiovosti za celkou cenu kola.
O pohon i brzdy se stará Shimano
O spolehlivé brzdění se Rootu starají legendární brzdy Shimano MT-200. Řazení zajišťuje Shimano Cues s 9 převody a rozpětím 11-46T.
Hrana při doskoku nevadí
Ne každý polet se povede s čistým dopadem. Odolné ráfky Pells Alloy J30D zvládnou hrubší zacházení a nějakou hranu na doskoku sem tam odpustí. Pro ještě větší zábavu na trailech jsou obuté do kvalitních plášťů Continentyl Xynotal Trail 2,4".
Specifikace:
- Velikost kol: 29
- Rok: 2026
- Rám: Pells Root P4 Alloy, UDH
- Vidlice: Rockshox Recon Silver RL Air 140 mm
- Zdvih přední: 140
- Brzdy: Shimano BL-M200 / BR-MT200
- Řazení: Shimano Cues SL-U4000-9R
- Přehazovačka: Shimano Cues RD-U4000 GS
- Počet rychlostí: 9
- Kazeta: Shimano CS-LG300-9 11-46t
- Řetěz: Shimano CN-LG500
- Kliky: Shimano FC-U4000-1 32t, 165 mm
- Představec: Pells alloy 55 mm
- Řídítka: Pells alloy S:740 mm, M - XL: 760 mm, 35 mm bore, 20 mm rise, 9deg BS
- Sedlo: Selle Royal Orma full
- Sedlovka: Kind Shock EXA: 100 - 190 mm travel
- Ráfky: Pells alloy J30D
- Přední náboj: Shimano HB-TC500-15-B 15 mm thru axle, 32h
- Zadní náboj: Shimano FH-TC500-HM-B, 12 mm thru axle, 32h
- Plášť přední: Continental Xynotal Trail Endurance 29x2,4
- Plášť zadní: Continental Xynotal Trail Endurance 29x2,4
- Gripy: Pells VLG-1953D2
- Hlavové složení: FSA
- Středové složení: Thun Jive
Technická specifikace
| Velikost kol: | 29 |
| Rok: | 2026 |
| Rám: | Pells Root P4 Alloy, UDH |
| Vidlice: | Rockshox Recon Silver RL Air 140 mm |
| Zdvih přední: | 140 |
| Brzdy: | Shimano BL-M200 / BR-MT200 |
| Řazení: | Shimano Cues SL-U4000-9R |
| Přehazovačka: | Shimano Cues RD-U4000 GS |
| Počet rychlostí: | 9 |
| Kazeta: | Shimano CS-LG300-9 11-46t |
| Řetěz: | Shimano CN-LG500 |
| Kliky: | Shimano FC-U4000-1 32t, 165 mm |
| Představec: | Pells alloy 55 mm |
| Řídítka: | Pells alloy S:740 mm, M - XL: 760 mm, 35 mm bore, 20 mm rise, 9deg BS |
| Sedlo: | Selle Royal Orma full |
| Sedlovka: | Kind Shock EXA: 100 - 190 mm travel |
| Ráfky: | Pells alloy J30D |
| Přední náboj: | Shimano HB-TC500-15-B 15 mm thru axle, 32h |
| Zadní náboj: | Shimano FH-TC500-HM-B, 12 mm thru axle, 32h |
| Plášť přední: | Continental Xynotal Trail Endurance 29x2,4 |
| Plášť zadní: | Continental Xynotal Trail Endurance 29x2,4 |
| Gripy: | Pells VLG-1953D2 |
| Hlavové složení: | FSA |
| Středové složení: | Thun Jive |

