- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- Kolo PELLS Razzer 2 Hawaii sand
Kolo PELLS Razzer 2 Hawaii sand
- Novinka
- Doprava ZDARMA
- POPIS
- Hodnocení 0
Kolo PELLS Razzer 2 Hawaii sandSkladem20 900 Kč17 273 Kč bez DPH
Razzer 2
Univerzální hardtail. Užiješ si s ním pohodovou vyjížďku, jednoduchý singletrail i cestu do práce. Jeho hliníkový rám s Easy Trail geometrií perfektně doplňují kvalitní komponenty.
Klíčové vlastnosti:
- Univerzální geometrie
- Vzduchová vidlice RS Judy Silver
- Řazení Shimano Cues
- Hydraulické brzdy Shimano MT200
Začátky bývají těžké. Ne s Razzerem
Razzer má Easy Trail geometrii, se kterou si užiješ jízdu po cyklostezce, první pokusy o delší trasy i nenáročné singletraily. Oproti předchozí generaci jsme dali na rám Razzera tapered hlavovou trubku. Rám je skvěle ovladatelný a má výborné jízdní vlastnosti, které tě bezpečně dostanou na kopec i dolů.
Vzduch nad zlato
Shimano Cues
Shimano Cues je zárukou kvality a odolnosti. Pells Razzer 2 je osazen jednopřevodníkem vepředu a 10 pastorky vzadu s rozpětím 11-48T. Díky velkému rozpětí se nemusíš bát žádných kopců ani rychlé jízdě po rovině.
Dvoupístkové brzdy Shimano MT200
Shimano MT200. Jedny z nejpoužívanějších brzd na trhu. Jsou vybaveny technologií Servo Wave, která při stisku páky zajišťuje zvýšení brzdové síly a zrychlení odezvy. I na lehčím trailu tak budeš mít jistotu, že vždycky dobrzdíš.
Specifikace:
- Velikost kol: 29
- Rok: 2026
- Rám: Pells Razzer P4 Alloy, Easy trail geometry, Tapered HT
- Vidlice: Rockshox Judy Silver Air TK 100 mm
- Zdvih přední: 100
- Brzdy: Shimano BL-M200 / BR-MT200
- Řazení: Shimano Cues SL-U6000-10R
- Přehazovačka: Shimano Cues RD-U6000 GS
- Počet rychlostí: 10
- Kazeta: Shimano CS-LG400-10 11-48t
- Řetěz: Shimano CN-LG500
- Kliky: Shimano FC-U6000-1 32t, 170 mm
- Představec: Pells Alloy 60 mm
- Řídítka: Pells alloy S: 700 mm, M: 720 mm, L-XL: 740 mm, 31,8 mm bore, 20 mm rise, 9deg BS
- Sedlo: Selle Royal Orma full
- Sedlovka: Pells alloy
- Ráfky: Pells alloy J25D
- Přední náboj: Shimano HB-QC300, 32h
- Zadní náboj: Shimano FH-QC300-HM, 32h
- Plášť přední: Continental Cross King 29x2,3
- Plášť zadní: Continental Race King 29x2,2
- Gripy: Pells VLG-1953D2
- Hlavové složení: FSA No. 10
- Středové složení: Shimano BB-MT501 BSA
Technická specifikace
| Velikost kol: | 29 |
| Rok: | 2026 |
| Rám: | Pells Razzer P4 Alloy, Easy trail geometry, Tapered HT |
| Vidlice: | Rockshox Judy Silver Air TK 100 mm |
| Zdvih přední: | 100 |
| Brzdy: | Shimano BL-M200 / BR-MT200 |
| Řazení: | Shimano Cues SL-U6000-10R |
| Přehazovačka: | Shimano Cues RD-U6000 GS |
| Počet rychlostí: | 10 |
| Kazeta: | Shimano CS-LG400-10 11-48t |
| Řetěz: | Shimano CN-LG500 |
| Kliky: | Shimano FC-U6000-1 32t, 170 mm |
| Představec: | Pells Alloy 60 mm |
| Řídítka: | Pells alloy S: 700 mm, M: 720 mm, L-XL: 740 mm, 31,8 mm bore, 20 mm rise, 9deg BS |
| Sedlo: | Selle Royal Orma full |
| Sedlovka: | Pells alloy |
| Ráfky: | Pells alloy J25D |
| Přední náboj: | Shimano HB-QC300, 32h |
| Zadní náboj: | Shimano FH-QC300-HM, 32h |
| Plášť přední: | Continental Cross King 29x2,3 |
| Plášť zadní: | Continental Race King 29x2,2 |
| Gripy: | Pells VLG-1953D2 |
| Hlavové složení: | FSA No. 10 |
| Středové složení: | Shimano BB-MT501 BSA |

