- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- PELLS Tarpan AM 3 Moss Green
PELLS Tarpan AM 3 Moss Green
- Novinka
- POPIS
- Hodnocení 0
PELLS Tarpan AM 3 Moss GreenSkladem39 750 Kč/ KS32 851 Kč bez DPH
Tarpan 3 AM
Vstupní brána do světa all mountain / enduro ježdění. Pells Tarpan 3 AM je vybaven vším, co potřebuješ. Nekompromisní all mountain stroj o zdvihu 160/140 mm s odolným hliníkovým rámem, 29” koly, stabilní geometrií a čtyřčepovým systémem odpružení.
Klíčové vlastnosti:
- Čtyřčepový hliníkový rám se zdvihem 140 mm
- Vidlice SR Suntour Zeron 35 160 mm
- Pohon a brzdy Shimano Cues / Deore
- Ráfky Rodi Tryp 30
Odolný hliníkový rám
Rám z kvalitního zeslabovaného hliníku je lehký, má čtyřčepovou konstrukci pro uchycení tlumiče a zdvih 140 mm. Úhel hlavového složení je 64,5 stupně což napomáhá bezstarostnému vedení kola po trailu.
Odpružení SR Suntour 35 Zeron / RockShox Deluxe Select
Základní all mountain vidlice s nadstandardním chodem a tuhostí. 35mm nohy tě podrží na jakémkoli dopadu a tuhost ti pomůže hravě zvládnout i kopec nahoru. Pro ještě lepší zážitek z jízdy můžeš na vidlici nastavit kompresi a odskok. O zadní odpružení se stará tlumič RockShox Deluxe Select.
V jednoduchosti je síla
Tarpan 3 je osazen přehazovačkou Shimano Cues s 11 převody a rozpětím kazety 11-50z pro snadný výstup a rychlé přejezdy po rovině. Brzdnou sílu zajišťují čtyřpístkové brzdy Shimano Deore s 200mm kotoučem vepředu a 180mm kotoučem vzadu.
Hrana při doskoku nevadí
Ne každý polet je vždycky s čistým dopadem. Odolné enduro ráfky Rodi Tryp 30 ale zvládnou hrubší zacházení a sem tam nějakou hranu na doskoku odpustí. Pro ještě větší zábavu na trailech jsou obuté do kvalitních plášťů Schwalbe Tough Tom.
Specifikace:
- Velikost kol: 29
- Rok: 2024
- Materiál: hliník
- Hmotnost kg: 16.5
- Rám: PELLS TARPAN ALL MOUNTAIN ALLOY 140 mm TRAVEL
- Vidlice: SR Suntour Zeron 35 Boost Air 160 mm
- Tlumič: Rockshox Deluxe Select
- Zdvih přední: 160
- Zdvih zadní: 140
- Brzdy: Shimano BL-M420 200/180 mm
- Řazení: Shimano Cues SL-U6000-11R
- Přehazovačka: Shimano Cues RD-U6000 11s
- Počet rychlostí: 1x11
- Kazeta: Shimano LG-400-11 11-50t
- Řetěz: Shimano
- Kliky: Shimano Cues FC-U6000-1 32t
- Představec: PELLS 3D Forged Alloy 0° ?: 35 mm L:35 mm
- Řídítka: PELLS DB Alloy ?: 35mm W: 780mm R: 15 mm
- Sedlo: Selle San Marco GND
- Sedlovka: Limotec A1L Dropper Post Travel: 100 mm (S) 125 mm (M) 150 mm (L) 170 mm (XL)
- Ráfky: Rodi Tryp 30
- Náboje: Alloy Boost
- Plášť přední: Schwalbe Tough Tom 29/2,35
- Plášť zadní: Schwalbe Tough Tom 29/2,35
- Patka rámu: Pells typ 47 (3PDH47)
- Gripy: PELLS LOCK-ON
- Hlavové složení: FSA NO.42
- Středové složení: Shimano
- Vyrobeno: Česká republika
Technická specifikace
| Velikost kol: | 29 |
| Rok: | 2024 |
| Materiál: | hliník |
| Hmotnost kg: | 16.5 |
| Rám: | PELLS TARPAN ALL MOUNTAIN ALLOY 140 mm TRAVEL |
| Vidlice: | SR Suntour Zeron 35 Boost Air 160 mm |
| Tlumič: | Rockshox Deluxe Select |
| Zdvih přední: | 160 |
| Zdvih zadní: | 140 |
| Brzdy: | Shimano BL-M420 200/180 mm |
| Řazení: | Shimano Cues SL-U6000-11R |
| Přehazovačka: | Shimano Cues RD-U6000 11s |
| Počet rychlostí: | 1x11 |
| Kazeta: | Shimano LG-400-11 11-50t |
| Řetěz: | Shimano |
| Kliky: | Shimano Cues FC-U6000-1 32t |
| Představec: | PELLS 3D Forged Alloy 0° ?: 35 mm L:35 mm |
| Řídítka: | PELLS DB Alloy ?: 35mm W: 780mm R: 15 mm |
| Sedlo: | Selle San Marco GND |
| Sedlovka: | Limotec A1L Dropper Post Travel: 100 mm (S) 125 mm (M) 150 mm (L) 170 mm (XL) |
| Ráfky: | Rodi Tryp 30 |
| Náboje: | Alloy Boost |
| Plášť přední: | Schwalbe Tough Tom 29/2,35 |
| Plášť zadní: | Schwalbe Tough Tom 29/2,35 |
| Patka rámu: | Pells typ 47 (3PDH47) |
| Gripy: | PELLS LOCK-ON |
| Hlavové složení: | FSA NO.42 |
| Středové složení: | Shimano |
| Vyrobeno: | Česká republika |

