- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- PELLS Tarpan AM 2 Black
PELLS Tarpan AM 2 Black
- Novinka
- POPIS
- Hodnocení 0
PELLS Tarpan AM 2 BlackSkladem51 890 Kč/ KS42 884 Kč bez DPH
Tarpan AM 2
S tímhle bikem budeš mít flow na singletrailech a ve výjezdech nebudeš trpět! Nekompromisní all mountain stroj o
zdvihu 160/140 mm s odolným hliníkovým rámem, 29” koly, stabilní geometrií a čtyřčepovým systémem odpružení.
Klíčové vlastnosti:
- Čtyřčepový hliníkový rám se zdvihem 140 mm
- Odpružení Marzocchi Bomber Z1 160 mm / RockShox Super Deluxe Select +
- Řazení a brzy Shimano SLX / Deore
- Ráfky Rodi Tryp 30
Odolný hliníkový rám
I když dáš na dopadu hranu, tenhle rám to určitě vydrží. Je dělaný z kvalitního zeslabovaného hliníku, má čtyřčepovou konstrukci pro uchycení tlumiče a zdvih 140 mm. Úhel hlavového složení je 64,5 stupně což napomáhá bezstarostnému vedení kola po trailu.
Enduro je pro Z1 a Select přirozený biotop
Vidlice Marzocchi Bomber Z1 byla vytvořena pro enduro a freeride. A tam je jí taky nejlépe. Zdvih 160 mm a průměrem vnitřních nohou 36 mm vyžehlí jakýkoli terén včetně bikeparku. Pro ještě lepší pocit z jízdy můžeš na vidli nastavit nízkorychlostní kompresi a odskok. O zadní odpružení se stará tlumič RockShox Super Deluxe Select+.
Pohon a brzdy zajišťuje Shimano
O převody se stará Shimano Deore s 12 rychlostní kazetou a rozpětím 10-51z. O brzdění se pak starají čtyřpístkové brzdy od Shimano, konkrétně model SLX. Vepředu je 200mm kotouč a vzadu 180 mm.
Hrana při doskoku nevadí
Ne každý polet je vždycky s čistým dopadem. Odolné enduro ráfky Rodi Tryp 30 ale zvládnou hrubší zacházení a sem tam nějakou hranu na doskoku odpustí. Pro ještě větší zábavu na trailech jsou obuté do kvalitních plášťů Schwalbe Magic Marry (vzadu) a Hans Dampf (vepředu).
Specifikace:
- Velikost kol: 29
- Rok: 2024
- Materiál: hliník
- Hmotnost kg: 16.2
- Rám: PELLS TARPAN ALL MOUNTAIN ALLOY 140 mm TRAVEL
- Vidlice: Marzochi Bomber Z1 160 mm
- Tlumič: RockShox SUPER DELUXE SELECT+
- Zdvih přední: 160
- Zdvih zadní: 140
- Brzdy: Shimano SLX BR-M7120 200/180 mm
- Řazení: Shimano Deore SL-M6100-R 12s
- Přehazovačka: Shimano Deore RD-M6100 12s
- Počet rychlostí: 1x12
- Kazeta: Shimano Deore CS-M6100 10-51t
- Řetěz: Shimano Deore CN-M6100
- Kliky: Shimano FC-MT510 32T 170 mm
- Představec: PELLS 3D Forged Alloy 0° ?: 35 mm L:35 mm
- Řídítka: PELLS DB Alloy ?: 35mm W: 780mm R: 15 mm
- Sedlo: Selle San Marco GND
- Sedlovka: Limotec A1L Dropper Post Travel: 100 mm (S) 125 mm (M) 150 mm (L) 170 mm (XL)
- Ráfky: Rodi Tryp 30
- Náboje: Alloy Boost
- Plášť přední: Schwalbe Magic Marry EVO 29/2,35
- Plášť zadní: Schwalbe Hans Dampf EVO 29/2,35
- Patka rámu: Pells typ 47 (3PDH47)
- Gripy: PELLS LOCK-ON
- Hlavové složení: FSA NO.42
- Středové složení: Shimano
- Vyrobeno: Česká republika
Technická specifikace
| Velikost kol: | 29 |
| Rok: | 2024 |
| Materiál: | hliník |
| Hmotnost kg: | 16.2 |
| Rám: | PELLS TARPAN ALL MOUNTAIN ALLOY 140 mm TRAVEL |
| Vidlice: | Marzochi Bomber Z1 160 mm |
| Tlumič: | RockShox SUPER DELUXE SELECT+ |
| Zdvih přední: | 160 |
| Zdvih zadní: | 140 |
| Brzdy: | Shimano SLX BR-M7120 200/180 mm |
| Řazení: | Shimano Deore SL-M6100-R 12s |
| Přehazovačka: | Shimano Deore RD-M6100 12s |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M6100 10-51t |
| Řetěz: | Shimano Deore CN-M6100 |
| Kliky: | Shimano FC-MT510 32T 170 mm |
| Představec: | PELLS 3D Forged Alloy 0° ?: 35 mm L:35 mm |
| Řídítka: | PELLS DB Alloy ?: 35mm W: 780mm R: 15 mm |
| Sedlo: | Selle San Marco GND |
| Sedlovka: | Limotec A1L Dropper Post Travel: 100 mm (S) 125 mm (M) 150 mm (L) 170 mm (XL) |
| Ráfky: | Rodi Tryp 30 |
| Náboje: | Alloy Boost |
| Plášť přední: | Schwalbe Magic Marry EVO 29/2,35 |
| Plášť zadní: | Schwalbe Hans Dampf EVO 29/2,35 |
| Patka rámu: | Pells typ 47 (3PDH47) |
| Gripy: | PELLS LOCK-ON |
| Hlavové složení: | FSA NO.42 |
| Středové složení: | Shimano |
| Vyrobeno: | Česká republika |

