- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- Kolo PELLS Razzer Jr 1 Orange
Kolo PELLS Razzer Jr 1 Orange
- Novinka
- Doprava ZDARMA
- POPIS
- Hodnocení 0
Kolo PELLS Razzer Jr 1 OrangeSkladem19 890 Kč16 438 Kč bez DPH
Razzer Junior 1
Univerzální hardtail na 27,5” kolech ideální pro přechod dětí na dospělácká kola. Razzer Junior je agilní a tuhé kolo se skvělým poměrem cena / výkon. Osazen je kvalitní odpruženou vidlicí a 10rychlostní sadou Shimano Cues.
Klíčové vlastnosti:
- Hliníkový rám se skvělou geometrií
- Vzduchová vidlice SR Suntour XCR32
- Řazení Shimano Cues
- Hydraulické brzdy Shimano MT-200
Hliníkový rám s přizpůsobenou geometrií
Lehký hliníkový rám má speciálně přizpůsobenou geometrii na 27,5” kola a menší postavy. Položenější hlavový úhel představuje skvělou stabilitu v terénu a kratší zadní stavba podporuje hravost a ovladatelnost kola.
Vzduch nad zlato
Vzduchová vidlice SR Suntour XCR32 AIR se zdvihem 100 mm kvalitně tlumí veškeré nerovnosti počas tvé jízdy. Umožňuje nastavit odskok pro plynulejší chod v terénu, nebo ji můžeš úplně uzamknout pro rychlejší jízdu na asfaltu.
Shimano Cues 9s
Pells Razzer Junior je vybavený 9rychlostním řazením od Shimano. Přehazovačka Cues v nabízí perfektní poměr cena / výkon / kvalita, která je přesná v každé situaci. Rozpětí kazety je u zadní kazety 11-48 z, takže ti nikdy nebude chybět převod.
Dvoupístkové brzdy Shimano MT200
Shimano MT200. jedny z nejpoužívanějších brzd na trhu. Jsou vybaveny technologií Servo Wave, která při stisku páky zajišťuje zvýšení brzdové síly a zrychlení odezvy. I na lehčím trailu tak budeš mít jistotu, že vždycky dobrzdíš.
Specifikace:
- Velikost kol: 27.5
- Rok: 2024
- Materiál: hliník
- Hmotnost kg: 13.3
- Rám: PELLS Razzer j 650b Alloy
- Vidlice: SR Suntour XCR32 Air 100 mm
- Zdvih přední: 100
- Brzdy: SHIMANO BL-MT200 180/160 mm
- Řazení: Shimano Cues SL-U6000-10R 10s
- Přehazovačka: Shimano Cues RD-U6000 10s
- Počet rychlostí: 1x10
- Kazeta: Shimano LG-300-10 11-48t
- Řetěz: Shimano
- Kliky: Shimano Cues FC-U4000-1 32t 170 mm
- Představec: PELLS Alloy 7° ?: 31.8mm L: 60 mm
- Řídítka: PELLS Alloy ?: 31.8mm W: 680mm R: 15 mm
- Sedlo: Selle Royal Vivo Kids
- Sedlovka: PELLS Alloy ? 31,6 mm L: 300 mm
- Ráfky: MACH Cross-R23
- Náboje: Shimano
- Plášť přední: Continental Cross King 27,5/2.0 Wire
- Plášť zadní: Continental Cross King 27,5/2.0 Wire
- Patka rámu: PELLS typ 44 (3PDH44)
- Gripy: Pells
- Hlavové složení: Ritchey Comp
- Středové složení: SQUARE TYPE VP
- Vyrobeno: Česká republika
Technická specifikace
| Velikost kol: | 27.5 |
| Rok: | 2024 |
| Materiál: | hliník |
| Hmotnost kg: | 13.3 |
| Rám: | PELLS Razzer j 650b Alloy |
| Vidlice: | SR Suntour XCR32 Air 100 mm |
| Zdvih přední: | 100 |
| Brzdy: | SHIMANO BL-MT200 180/160 mm |
| Řazení: | Shimano Cues SL-U6000-10R 10s |
| Přehazovačka: | Shimano Cues RD-U6000 10s |
| Počet rychlostí: | 1x10 |
| Kazeta: | Shimano LG-300-10 11-48t |
| Řetěz: | Shimano |
| Kliky: | Shimano Cues FC-U4000-1 32t 170 mm |
| Představec: | PELLS Alloy 7° ?: 31.8mm L: 60 mm |
| Řídítka: | PELLS Alloy ?: 31.8mm W: 680mm R: 15 mm |
| Sedlo: | Selle Royal Vivo Kids |
| Sedlovka: | PELLS Alloy ? 31,6 mm L: 300 mm |
| Ráfky: | MACH Cross-R23 |
| Náboje: | Shimano |
| Plášť přední: | Continental Cross King 27,5/2.0 Wire |
| Plášť zadní: | Continental Cross King 27,5/2.0 Wire |
| Patka rámu: | PELLS typ 44 (3PDH44) |
| Gripy: | Pells |
| Hlavové složení: | Ritchey Comp |
| Středové složení: | SQUARE TYPE VP |
| Vyrobeno: | Česká republika |

