- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- PELLS Razzer 4 Blue
PELLS Razzer 4 Blue
- Novinka
- POPIS
- Hodnocení 0
PELLS Razzer 4 BlueSkladem15 890 Kč/ KS13 132 Kč bez DPH
Pells Razzer 4
Univerzální hardtail s širokým spektrem využití. Od kondičních vyjížděk, lehkých single trailů až po cesty do práce. Jeho hliníkový rám se skvělým poměrem lehkosti a tuhosti perfektně doplňují kvalitní komponenty SR Suntour a Shimano.
Klíčové vlastnosti:
- Univerzální geometrie
- Vidlice SR Suntour XCM30 100 mm
- Pohon Shimano Cues
- Hydraulické brzdy Shimano MT200
Univerzální geometrie
Jeden bike pro všechno? Téměř nemožné, ale přece… Univerzální geometrii Razzeru si užiješ na delším výjezdu s kamarády i lehkém singletrailu. Kvalitní hliníkový rám nabízí solidní stabilitu ve sjezdu stejně jako dobrou tuhost při cestě do kopce.
Základní vidlice pro neobyčejné vyjížďky
SR Suntour XCM30 100 mm je základní pružinová vidlice, která tě uvede do světa MTB. Pohltí všechny potřebné nerovnosti a na asfaltu ji můžeš jednoduše zamknout abys zmírnil pohupování.
Pohon má na starosti Cues
Shimano Cues vpředu s jedním převodníkem a 9 kolečky vzadu je ideální a bezstarostné řešení. Nemusíš se starat o přední řazení a zadní kazeta má dostatečné rozpětí 11 - 46 zubů pro rychlou jízdu na rovině a pohodlnou jízdu do kopce.
Dvoupístkové brzdy Shimano MT200
Shimano MT200. Jedny z nejpoužívanějších brzd na trhu. Jsou vybaveny technologií Servo Wave, která při stisku páky zajišťuje zvýšení brzdové síly a zrychlení odezvy. I na lehčím trailu tak budeš mít jistotu, že vždycky dobrzdíš.
Specifikace:
- Velikost kol: 29
- Rok: 2024
- Materiál: hliník
- Hmotnost kg: 14.2
- Rám: PELLS RAZZER ALLOY
- Vidlice: SR Suntour XCM30 100 mm
- Zdvih přední: 100
- Brzdy: SHIMANO BL-MT200 180/160 mm
- Řazení: Shimano CUES SL-U4000-9R 9s
- Přehazovačka: Shimano Cues RD-U4000 9s
- Počet rychlostí: 1x9
- Kazeta: Shimano LG-300-9 11-46t
- Řetěz: Shimano CN-LG500
- Kliky: Shimano Cues FC-U4000-1 32t
- Představec: PELLS Alloy 7° ?: 31.8mm L: 60 mm
- Řídítka: PELLS Alloy ?: 31.8mm W: 720 mm (S) 740mm (M-XL) R: 15 mm
- Sedlo: Selle Royal Vivo
- Sedlovka: PELLS Alloy ? 31,6 mm L: 350 mm (S) 400 mm (M-XL)
- Ráfky: Mach1 ER-20
- Náboje: Shimano
- Plášť přední: Continental Race King 29/2,2 Wire
- Plášť zadní: Continental Race King 29/2,2 Wire
- Patka rámu: PELLS typ 44 (3PDH44)
- Gripy: Pells
- Hlavové složení: Ritchey Comp
- Středové složení: SQUARE TYPE VP
- Vyrobeno: Česká republika
Technická specifikace
| Velikost kol: | 29 |
| Rok: | 2024 |
| Materiál: | hliník |
| Hmotnost kg: | 14.2 |
| Rám: | PELLS RAZZER ALLOY |
| Vidlice: | SR Suntour XCM30 100 mm |
| Zdvih přední: | 100 |
| Brzdy: | SHIMANO BL-MT200 180/160 mm |
| Řazení: | Shimano CUES SL-U4000-9R 9s |
| Přehazovačka: | Shimano Cues RD-U4000 9s |
| Počet rychlostí: | 1x9 |
| Kazeta: | Shimano LG-300-9 11-46t |
| Řetěz: | Shimano CN-LG500 |
| Kliky: | Shimano Cues FC-U4000-1 32t |
| Představec: | PELLS Alloy 7° ?: 31.8mm L: 60 mm |
| Řídítka: | PELLS Alloy ?: 31.8mm W: 720 mm (S) 740mm (M-XL) R: 15 mm |
| Sedlo: | Selle Royal Vivo |
| Sedlovka: | PELLS Alloy ? 31,6 mm L: 350 mm (S) 400 mm (M-XL) |
| Ráfky: | Mach1 ER-20 |
| Náboje: | Shimano |
| Plášť přední: | Continental Race King 29/2,2 Wire |
| Plášť zadní: | Continental Race King 29/2,2 Wire |
| Patka rámu: | PELLS typ 44 (3PDH44) |
| Gripy: | Pells |
| Hlavové složení: | Ritchey Comp |
| Středové složení: | SQUARE TYPE VP |
| Vyrobeno: | Česká republika |

