- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- PELLS Razzer 3 Grey
PELLS Razzer 3 Grey
- Novinka
- POPIS
- Hodnocení 0
PELLS Razzer 3 GreySkladem17 890 Kč/ KS14 785 Kč bez DPH
Pells Razzer 3
Univerzální hardtail s širokým spektrem využití. Od XC vyjížděk, cest do práce po jednoduché single traily. Jeho hliníkový rám se skvělým poměrem lehkosti a tuhosti perfektně doplňují kvalitní komponenty.
Klíčové vlastnosti:
- Univerzální geometrie
- Vzduchová vidlice SR Suntour XCR32 AIR
- Řazení Shimano Cues
- Hydraulické brzdy Shimano MT200
Univerzální geometrie
Jeden bike pro všechno? Téměř nemožné, ale přece… Univerzální geometrii Razzeru si užiješ na delším výjezdu s kamarády i lehkém singletrailu. Kvalitní hliníkový rám nabízí solidní stabilitu ve sjezdu, stejně jako dobrou tuhost při cestě do kopce.
Vzduch nad zlato
Vzduchová vidlice SR Suntour XCR32 AIR se zdvihem 100 mm kvalitně tlumí veškeré nerovnosti během tvé jízdy. Umožňuje nastavit odskok pro plynulejší chod v terénu, nebo ji můžeš úplně uzamknout pro rychlejší jízdu na asfaltu.
Shimano Cues
Pells Razzer 3 je vybavený 10 rychlostním řazením od Shimano. Přehazovačka Cues 10s nabízí perfektní poměr cena / výkon / kvalita. Přesná je v každé situaci. Rozpětí kazety je u zadní kazety 10-48z, takže ti nikdy nebude chybět převod.
Dvoupístkové brzdy Shimano MT200
Shimano MT200. Jedny z nejpoužívanějších brzd na trhu. Jsou vybaveny technologií Servo Wave, která při stisku páky zajišťuje zvýšení brzdové síly a zrychlení odezvy. I na lehčím trailu tak budeš mít jistotu, že vždycky dobrzdíš.
Specifikace:
- Velikost kol: 29
- Rok: 2024
- Materiál: hliník
- Hmotnost kg: 14
- Rám: PELLS RAZZER ALLOY
- Vidlice: SR Suntour XCR32 Air 100 mm
- Zdvih přední: 100
- Brzdy: SHIMANO BL-MT200 180/160 mm
- Řazení: Shimano Cues SL-U6000-10R 10s
- Přehazovačka: Shimano Cues RD-U6000 10s
- Počet rychlostí: 1x10
- Kazeta: Shimano LG-300-10 11-48t
- Řetěz: Shimano CN-LG500
- Kliky: Shimano Cues FC-U4000-1 32t
- Představec: PELLS Alloy 7° ?: 31.8mm L: 60 mm
- Řídítka: PELLS Alloy ?: 31.8mm W: 720 mm (S) 740 mm (M-XL) R: 15 mm
- Sedlo: Selle Royal Vivo
- Sedlovka: PELLS Alloy ? 31,6 mm L: 350 mm (S) 400 mm (M-XL)
- Ráfky: Mach1 ER-20
- Náboje: Shimano
- Plášť přední: Continental Race King 29/2,2 Wire
- Plášť zadní: Continental Race King 29/2,2 Wire
- Patka rámu: PELLS typ 44 (3PDH44)
- Gripy: Pells
- Hlavové složení: Ritchey Comp
- Středové složení: SQUARE TYPE VP
- Vyrobeno: Česká republika
Technická specifikace
| Velikost kol: | 29 |
| Rok: | 2024 |
| Materiál: | hliník |
| Hmotnost kg: | 14 |
| Rám: | PELLS RAZZER ALLOY |
| Vidlice: | SR Suntour XCR32 Air 100 mm |
| Zdvih přední: | 100 |
| Brzdy: | SHIMANO BL-MT200 180/160 mm |
| Řazení: | Shimano Cues SL-U6000-10R 10s |
| Přehazovačka: | Shimano Cues RD-U6000 10s |
| Počet rychlostí: | 1x10 |
| Kazeta: | Shimano LG-300-10 11-48t |
| Řetěz: | Shimano CN-LG500 |
| Kliky: | Shimano Cues FC-U4000-1 32t |
| Představec: | PELLS Alloy 7° ?: 31.8mm L: 60 mm |
| Řídítka: | PELLS Alloy ?: 31.8mm W: 720 mm (S) 740 mm (M-XL) R: 15 mm |
| Sedlo: | Selle Royal Vivo |
| Sedlovka: | PELLS Alloy ? 31,6 mm L: 350 mm (S) 400 mm (M-XL) |
| Ráfky: | Mach1 ER-20 |
| Náboje: | Shimano |
| Plášť přední: | Continental Race King 29/2,2 Wire |
| Plášť zadní: | Continental Race King 29/2,2 Wire |
| Patka rámu: | PELLS typ 44 (3PDH44) |
| Gripy: | Pells |
| Hlavové složení: | Ritchey Comp |
| Středové složení: | SQUARE TYPE VP |
| Vyrobeno: | Česká republika |

