- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- PELLS Razzer 1 Petrol Blue
PELLS Razzer 1 Petrol Blue
- Novinka
- POPIS
- Hodnocení 0
PELLS Razzer 1 Petrol BlueSkladem21 250 Kč/ KS17 562 Kč bez DPH
Pells Razzer 1
Univerzální hardtail s širokým spektrem využití. Od XC vyjížděk, cest do práce po jednoduché single traily. Jeho hliníkový rám se skvělým poměrem lehkosti a tuhosti perfektně doplňují kvalitní komponenty.
Klíčové vlastnosti:
- Univerzální geometrie
- Vzduchová vidlice SR Suntour XCR32 AIR
- Řazení Shimano Deore
- Hydraulické brzdy Shimano MT200
Univerzální geometrie
Jeden bike pro všechno? Téměř nemožné, ale přece… Univerzální geometrii Razzeru si užiješ na delším výjezdu s kamarády i lehkém singletrailu. Kvalitní hliníkový rám nabízí solidní stabilitu ve sjezdu, stejně jako dobrou tuhost při cestě do kopce.
Vzduch nad zlato
Větší tuhost a lepší tah přidává vzduchová vidlice SR Sunout XCR32 AIR s pevnou osou. Umožňuje nastavit odskok pro plynulejší jízdu v terénu, nebo ji můžeš úplně uzamknout pro rychlejší jízdu na asfaltu.
12 rychlostní řazení Deore
Pells Razzer 1 je vybavený 12 rychlostním řazením od Shimana. Přehazovačka Deore je osvědčená klasika, která nabízí perfektní poměr cena / výkon / kvalita a nezklame tě v žádné situaci.
Dvoupístkové brzdy Shimano MT200
Shimano MT200. Jedny z nejpoužívanějších brzd na trhu. Jsou vybaveny technologií Servo Wave, která při stisku páky zajišťuje zvýšení brzdové síly a zrychlení odezvy. I na lehčím trailu tak budeš mít jistotu, že vždycky dobrzdíš.
Specifikace:
- Velikost kol: 29
- Rok: 2024
- Materiál: hliník
- Hmotnost kg: 13.5
- Rám: PELLS RAZZER ALLOY
- Vidlice: SR Suntour XCR32 Air 15Q 100mm, lockout z korunky
- Zdvih přední: 100
- Brzdy: SHIMANO BL-MT200 180/160 mm
- Řazení: Shimano Deore SL-M6100-R 12s
- Přehazovačka: Shimano Deore RD-M6100 12s
- Počet rychlostí: 1x12
- Kazeta: Sunrace CSMZ601 WA1 11-51T
- Řetěz: Shimano Deore CN-M6100
- Kliky: Shimano FC-MT510-1 34T 175 mm
- Představec: PELLS Alloy 7° ?: 31.8mm L: 60 mm
- Řídítka: PELLS Alloy ?: 31.8mm W: 740mm R: 15 mm
- Sedlo: Selle Royal Vivo
- Sedlovka: PELLS Alloy ? 31,6 mm L: 400 mm
- Ráfky: RODI TRYP 25
- Náboje: SHIMANO MT-400
- Plášť přední: Continental Race King 29/2,2 Wire
- Plášť zadní: Continental Race King 29/2,2 Wire
- Patka rámu: PELLS typ 44 (3PDH44)
- Gripy: PELLS LOCK-ON
- Hlavové složení: Ritchey Comp
- Středové složení: Shimano
- Vyrobeno: Česká republika
Technická specifikace
| Velikost kol: | 29 |
| Rok: | 2024 |
| Materiál: | hliník |
| Hmotnost kg: | 13.5 |
| Rám: | PELLS RAZZER ALLOY |
| Vidlice: | SR Suntour XCR32 Air 15Q 100mm, lockout z korunky |
| Zdvih přední: | 100 |
| Brzdy: | SHIMANO BL-MT200 180/160 mm |
| Řazení: | Shimano Deore SL-M6100-R 12s |
| Přehazovačka: | Shimano Deore RD-M6100 12s |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Kazeta: | Sunrace CSMZ601 WA1 11-51T |
| Řetěz: | Shimano Deore CN-M6100 |
| Kliky: | Shimano FC-MT510-1 34T 175 mm |
| Představec: | PELLS Alloy 7° ?: 31.8mm L: 60 mm |
| Řídítka: | PELLS Alloy ?: 31.8mm W: 740mm R: 15 mm |
| Sedlo: | Selle Royal Vivo |
| Sedlovka: | PELLS Alloy ? 31,6 mm L: 400 mm |
| Ráfky: | RODI TRYP 25 |
| Náboje: | SHIMANO MT-400 |
| Plášť přední: | Continental Race King 29/2,2 Wire |
| Plášť zadní: | Continental Race King 29/2,2 Wire |
| Patka rámu: | PELLS typ 44 (3PDH44) |
| Gripy: | PELLS LOCK-ON |
| Hlavové složení: | Ritchey Comp |
| Středové složení: | Shimano |
| Vyrobeno: | Česká republika |

