- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- PELLS Razzer 1 Forest Green
PELLS Razzer 1 Forest Green
- Novinka
- POPIS
- Hodnocení 0
PELLS Razzer 1 Forest GreenSkladem21 890 Kč/ KS18 091 Kč bez DPH
Razzer 1
Univerzální hardtail s širokým spektrem využití. Od XC vyjížděk, cest do práce po jednoduché single traily. Jeho hliníkový rám se skvělým poměrem lehkosti a tuhosti perfektně doplňují kvalitní komponenty.
Klíčové vlastnosti:
- Univerzální geometrie
- Vzduchová vidlice SR Suntour XCR32 AIR
- Řazení Sram SX Eagle
- Hydraulické brzdy Shimano MT200
Univerzální geometrie
Jeden bike pro všechno? Téměř nemožné, ale přece… Univerzální geometrii Razzeru si užiješ na delším výjezdu s kamarády i lehkém singletrailu. Kvalitní hliníkový rám nabízí solidní stabilitu ve sjezdu stejně jako dobrou tuhost při cestě do kopce.
Vzduch nad zlato
Větší tuhost a lepší tah přidává vzduchová vidlice SR Sunout XCR32 AIR s pevnou osou. Umožňuje nastavit odskok pro plynulejší jízdu v terénu, nebo ji můžeš úplně uzamknout pro rychlejší jízdu na asfaltu.
12 rychlostní řazení SX Eagle
Pells Razzer 1 je vybavený 12 rychlostním řazením od Sramu. Přehazovačka NX Eagle v kombinaci s řazením SX Eagle nabízí perfektní poměr cena / výkon / kvalita, která je přesná v každé situaci.
Dvoupístkové brzdy Shimano MT200
Shimano MT200. jedny z nejpoužívanějších brzd na trhu. Jsou vybaveny technologií Servo Wave, která při stisku páky zajišťuje zvýšení brzdové síly a zrychlení odezvy. I na lehčím trailu tak budeš mít jistotu, že vždycky dobrzdíš.
Specifikace:
- Velikost kol: 29
- Rok: 2024
- Materiál: hliník
- Hmotnost kg: 13.6
- Rám: PELLS RAZZER ALLOY
- Vidlice: SR SUNTOUR XCR32 AIR 15Q 100 mm
- Zdvih přední: 100
- Brzdy: SHIMANO BL-MT200 180/160 mm
- Řazení: SRAM SX Eagle 12s
- Přehazovačka: Sram NX Eagle 12s
- Počet rychlostí: 1x12
- Kazeta: Sram PG-1210
- Řetěz: SRAM SX Eagle
- Kliky: Sram SX Eagle DUB 32t
- Představec: PELLS Alloy 7° ?: 31.8mm L: 60 mm
- Řídítka: PELLS Alloy ?: 31.8mm W: 740mm R: 15 mm
- Sedlo: Selle Italia Model X
- Sedlovka: PELLS Alloy ? 31,6 mm L: 400 mm
- Ráfky: RODI TRYP 25
- Náboje: SHIMANO MT-400
- Plášť přední: Continental Cross King 29/2,3
- Plášť zadní: Continental Cross King 29/2,3
- Patka rámu: PELLS typ 44 (3PDH44)
- Gripy: PELLS LOCK-ON
- Hlavové složení: Ritchey Comp
- Středové složení: Sram DUB BSA
- Vyrobeno: Česká republika
Technická specifikace
| Velikost kol: | 29 |
| Rok: | 2024 |
| Materiál: | hliník |
| Hmotnost kg: | 13.6 |
| Rám: | PELLS RAZZER ALLOY |
| Vidlice: | SR SUNTOUR XCR32 AIR 15Q 100 mm |
| Zdvih přední: | 100 |
| Brzdy: | SHIMANO BL-MT200 180/160 mm |
| Řazení: | SRAM SX Eagle 12s |
| Přehazovačka: | Sram NX Eagle 12s |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Kazeta: | Sram PG-1210 |
| Řetěz: | SRAM SX Eagle |
| Kliky: | Sram SX Eagle DUB 32t |
| Představec: | PELLS Alloy 7° ?: 31.8mm L: 60 mm |
| Řídítka: | PELLS Alloy ?: 31.8mm W: 740mm R: 15 mm |
| Sedlo: | Selle Italia Model X |
| Sedlovka: | PELLS Alloy ? 31,6 mm L: 400 mm |
| Ráfky: | RODI TRYP 25 |
| Náboje: | SHIMANO MT-400 |
| Plášť přední: | Continental Cross King 29/2,3 |
| Plášť zadní: | Continental Cross King 29/2,3 |
| Patka rámu: | PELLS typ 44 (3PDH44) |
| Gripy: | PELLS LOCK-ON |
| Hlavové složení: | Ritchey Comp |
| Středové složení: | Sram DUB BSA |
| Vyrobeno: | Česká republika |

