- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- PELLS Raw Carbon 2 GRX Dijon Gold
PELLS Raw Carbon 2 GRX Dijon Gold
- Novinka
- POPIS
- Hodnocení 0
PELLS Raw Carbon 2 GRX Dijon GoldSkladem46 790 Kč/ KS38 669 Kč bez DPH
Raw 2
Gravel bike se skvělou geometrií, super osazením a prémiovými materiály. Zabrat umí v každém terénu. Jeho největší přednosti: kvalitní řazení Shimano GRX a karbon.
Klíčové prvky:
- Karbonový rám a vidlice
- Mechanické řazení Shimano GRX
- Hydraulické brzdy Shimano GRX
- Zapletená kola WTB ST i25
Karbonový rám i vidlice
Karbon zajišťuje rámu vysokou tuhost a nízkou hmotnost. Na rám i vidlici jsme umístili řadu úchytných šroubů. Můžeš k nim přidělat různé nosiče a další příslušenství. Protože bikepacking.
Shimano GRX – Hodně kvalitní mechanika
První sada od Shimana, vyvíjena přímo na gravel. 12 rychlostí tě nenechá ve štychu jak při výjezdu prudkých kopců, tak při rychlé jízdě po rovině. Prostě jednoduchá a kvalitní sada.
Zpomal, zastav, smykuj
Brzdy Shimano GRX poslouchají na slovo. Je na tobě, jestli chceš zpomalit, zastavit nebo si hrát s terénem jak potřebuješ.
Zapletená kola WTB
Kola WTB ST i25. Odolné a pevné ráfky tě podrží v jakémkoliv terénu. Obuli jsme je do širokých plášťů Continental Terra Adventure 50C.
Specifikace:
- Velikost kol: 700c
- Rok: 2026
- Barva: Zlatá
- Materiál: Karbon
- Hmotnost kg: 9,8
- Rám: Pells C Carbon Frame
- Vidlice: Pells Raw carbon
- Brzda přední: Shimano GRX BR-RX410 160 mm
- Brzda zadní: Shimano GRX BR-RX410 160 mm
- Brzdové páky: Shimano GRX
- Řazení: Shimano GRX BL/ST-RX610
- Přehazovačka: Shimano GRX RD-RX820 12s
- Počet rychlostí: 1x12
- Kazeta: Shimano CS-M7100 10-45t
- Řetěz: Shimano CN-M6100
- Kliky: Shimano GRX FC-RX610-1 40t S-M: 170mm, L-XL: 172,5 mm
- Představec: FSA SMR - Smart Cable Routing 31,8 mm, -6 deg, S: 70 mm, M: 80 mm, L: 90 mm, XL: 100 mm
- Řídítka: FSA A-Wing Pro 460 mm
- Sedlo: Fizik Terra Argo X7
- Sedlovka: FSA SLK Carbon
- Ráfky: WTB ST i25
- Přední náboj: Shimano HB-RS470
- Zadní náboj: Shimano FH-TC500
- Plášť přední: Continental Terra Adventure 50c
- Plášť zadní: Continental Terra Adventure 50c
Technická specifikace
| Velikost kol: | 700c |
| Rok: | 2026 |
| Barva: | Zlatá |
| Materiál: | Karbon |
| Hmotnost kg: | 9,8 |
| Rám: | Pells C Carbon Frame |
| Vidlice: | Pells Raw carbon |
| Brzda přední: | Shimano GRX BR-RX410 160 mm |
| Brzda zadní: | Shimano GRX BR-RX410 160 mm |
| Brzdové páky: | Shimano GRX |
| Řazení: | Shimano GRX BL/ST-RX610 |
| Přehazovačka: | Shimano GRX RD-RX820 12s |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Kazeta: | Shimano CS-M7100 10-45t |
| Řetěz: | Shimano CN-M6100 |
| Kliky: | Shimano GRX FC-RX610-1 40t S-M: 170mm, L-XL: 172,5 mm |
| Představec: | FSA SMR - Smart Cable Routing 31,8 mm, -6 deg, S: 70 mm, M: 80 mm, L: 90 mm, XL: 100 mm |
| Řídítka: | FSA A-Wing Pro 460 mm |
| Sedlo: | Fizik Terra Argo X7 |
| Sedlovka: | FSA SLK Carbon |
| Ráfky: | WTB ST i25 |
| Přední náboj: | Shimano HB-RS470 |
| Zadní náboj: | Shimano FH-TC500 |
| Plášť přední: | Continental Terra Adventure 50c |
| Plášť zadní: | Continental Terra Adventure 50c |

