- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- PELLS Raw 1 Grey
PELLS Raw 1 Grey
- Novinka
- POPIS
- Hodnocení 0
PELLS Raw 1 GreySkladem39 890 Kč/ KS32 967 Kč bez DPH
Raw 1
Buď efektivní. Dojeď dál. Vystoupej výš. Pells Raw 1 tě zaveze kam budeš chtít. Je na to vybavený; rámem z třikrát zeslabovaného hliníku, karbonovou vidlicí pro tlumení otřesů, sadou Shimano GRX a teleskopickou sedlovkou pro náročnější sjezdy nebo rychlou změnu posedu.
Klíčové vlastnosti:
- Lehký hliníkový rám a karbonová vidlice
- Řazení a brzdy Shimano GRX
- Teleskopická sedlovka
- All-road kola BlackJack Ready 23 ASY
O úchyty na brašny není nouze
Na rámu ze 3x zeslabeného hliníku, stejně jako na karbonové vidlici, najdeš řadu montážních bodů, které ti umožní přichytit všechny brašny i košíky na vodu přesně podle tvých představ. Karbonová vidlice se navíc postará o tlumení vibrací a nerovností na cestě, aniž by přitom výrazně narušila nízkou váhu kola.
Gravel sada na gravel kolo
Raw je vybavený kompletní sadou Shimano GRX, která se stará o řazení, šlapání i brzdění. Převody ti rozhodně nebudou chybět v kopci ani na rovině. O to se vzadu postará dvanáctikolečko s rozsahem 10–51 zubů a 40z pila, která se točí vpředu. Při brzdění oceníš hydrauliku s přesným chodem páčky.
Teleskop je skvělý pomocník
Jakmile jednou zkusíš teleskopickou sedlovku, už nikdy nechceš jinak. Neskutečný pomocník při sjezdech, rychlé změně pozice sedla… Tohle prostě musíš mít. Na menších kolech (S, M) máš zdvih 75 mm a na větších kolech (L, XL) 100 mm. Rozsah vždy stačí na pohodlnou úpravu i sjezd.
Black Jack hrán na 23
Ráfky Black Jack Ready 23 Asy tě podrží v jakémkoliv terénu, který na své gravelové expedici potkáš. Na asfaltu, štěrku i v lese. Nic z toho nedělá all-roadovým ráfkům potíž. Obuté jsou maximální šířkou pláště, který projde vidlicí – 40mm Continental Speed.
Specifikace:
- Velikost kol: 28
- Rok: 2024
- Materiál: hliník
- Rám: PELLS Raw Triple Butted Alloy
- Vidlice: Pells Raw Full Carbon
- Řazení: Shimano GRX ST-RX820R / LA
- Přehazovačka: Shimano GRX RD-RX822 12s
- Počet rychlostí: 1x12
- Kazeta: Shimano SLX CS-M7100-12 12s 10-51t
- Řetěz: Shimano CN-M6100 12s
- Kliky: Shimano GRX FC-RX820-1 40t 170 (S), 172,5 (M, L), 175 (XL)
- Představec: Pells 3D Forged Alloy 7° ?: 31,8 mm L: 100 mm
- Řídítka: PELLS DB Gravel Alloy ?: 31.8mm W: 440mm FLARE: 20° R: 70 mm
- Sedlo: Selle Italia Model X
- Sedlovka: Limotec DP01L Dropper Post Travel: 75 mm (S, M) 100 mm (L,XL)
- Ráfky: Black Jack Ready 23 Asy
- Náboje: Shimano F: HB-RS470 R: FH-TC500 / KT sealed bearing
- Plášť přední: Continental Terra Speed 700/40C
- Plášť zadní: Continental Terra Speed 700/40C
- Patka rámu: PELLS typ 42 (3PDH42)
- Gripy: Pells
- Hlavové složení: FSA NO.42
- Osa: Pevná přední/zadní
- Středové složení: Shimano
- Vyrobeno: Česká republika
Technická specifikace
| Velikost kol: | 28 |
| Rok: | 2024 |
| Materiál: | hliník |
| Rám: | PELLS Raw Triple Butted Alloy |
| Vidlice: | Pells Raw Full Carbon |
| Řazení: | Shimano GRX ST-RX820R / LA |
| Přehazovačka: | Shimano GRX RD-RX822 12s |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Kazeta: | Shimano SLX CS-M7100-12 12s 10-51t |
| Řetěz: | Shimano CN-M6100 12s |
| Kliky: | Shimano GRX FC-RX820-1 40t 170 (S), 172,5 (M, L), 175 (XL) |
| Představec: | Pells 3D Forged Alloy 7° ?: 31,8 mm L: 100 mm |
| Řídítka: | PELLS DB Gravel Alloy ?: 31.8mm W: 440mm FLARE: 20° R: 70 mm |
| Sedlo: | Selle Italia Model X |
| Sedlovka: | Limotec DP01L Dropper Post Travel: 75 mm (S, M) 100 mm (L,XL) |
| Ráfky: | Black Jack Ready 23 Asy |
| Náboje: | Shimano F: HB-RS470 R: FH-TC500 / KT sealed bearing |
| Plášť přední: | Continental Terra Speed 700/40C |
| Plášť zadní: | Continental Terra Speed 700/40C |
| Patka rámu: | PELLS typ 42 (3PDH42) |
| Gripy: | Pells |
| Hlavové složení: | FSA NO.42 |
| Osa: | Pevná přední/zadní |
| Středové složení: | Shimano |
| Vyrobeno: | Česká republika |

