- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- Kolo PELLS Aeron 2 Allroad Ocean blue
Kolo PELLS Aeron 2 Allroad Ocean blue
- Novinka
- Doprava ZDARMA
- POPIS
- Hodnocení 0
Kolo PELLS Aeron 2 Allroad Ocean blueSkladem25 890 Kč21 397 Kč bez DPH
POPIS
Pells Aeron Allroad je kolo, které si bere to nejlepší ze světa silniční cyklistiky a gravelu. Pocit rychlosti a okamžité akcelerace se tu kombinuje s širšími plášti a pohodlnou geometrií, které dodávají jízdě uvolněnost a komfort, ať už tě cesty zavedou kamkoliv. Aeron 2 nabízí kompletní sadu Shimano Tiagra, která přináší přesné a spolehlivé řazení za dostupnou cenu. Kola vypletená na ráfcích Black Jack Ready a obutá do plášťů Schwalbe G-One Comp zajišťují komfort a snadnou servisovatelnost. Právo na změnu designu, komponentů a cen vyhrazeno.
Specifikace:
- Velikost kol: 28
- Rok: 2025
- Materiál: hliník
- Rám: Pells Aeron Triple Butted Alloy
- Vidlice: PELLS Full Carbon
- Řazení: Shimano Tiagra ST-4700 10s
- Přehazovačka: Shimano Tiagra RD-4700 10s
- Přesmykač: Shimano Tiagra FD-4700 2x10s
- Počet rychlostí: 2x10
- Kazeta: Shimano CS-HG500 11-32T
- Řetěz: Shimano CN-HG54
- Kliky: Shimano Tiagra FC-4700 50-34T 172,5 mm
- Představec: Pells 3D Forged Alloy 7° ?: 31,8 mm L: 100 mm
- Řídítka: Pells DB Alloy ?: 31.8mm W: 420mm Flare: 6° R: 70 mm
- Sedlo: Selle Italia Model X
- Sedlovka: Pells Alloy ? 27,2 mm L: 400 mm
- Ráfky: MACH1 PULSE 17
- Náboje: ALLOY
- Plášť přední: Schwalbe G-One Comp 700x35c
- Plášť zadní: Schwalbe G-One Comp 700x35c
- Pláště: Schwalbe G-ONE ALLROUND 15, 35-622 Perf, RaceGuard, ADDIX GREEN, 67 EPI
- Gripy: Pells
- Hlavové složení: FSA NO.42
- Středové složení: Shimano
- Vyrobeno: Česká republika
Technická specifikace
| Velikost kol: | 28 |
| Rok: | 2025 |
| Materiál: | hliník |
| Rám: | Pells Aeron Triple Butted Alloy |
| Vidlice: | PELLS Full Carbon |
| Řazení: | Shimano Tiagra ST-4700 10s |
| Přehazovačka: | Shimano Tiagra RD-4700 10s |
| Přesmykač: | Shimano Tiagra FD-4700 2x10s |
| Počet rychlostí: | 2x10 |
| Kazeta: | Shimano CS-HG500 11-32T |
| Řetěz: | Shimano CN-HG54 |
| Kliky: | Shimano Tiagra FC-4700 50-34T 172,5 mm |
| Představec: | Pells 3D Forged Alloy 7° ?: 31,8 mm L: 100 mm |
| Řídítka: | Pells DB Alloy ?: 31.8mm W: 420mm Flare: 6° R: 70 mm |
| Sedlo: | Selle Italia Model X |
| Sedlovka: | Pells Alloy ? 27,2 mm L: 400 mm |
| Ráfky: | MACH1 PULSE 17 |
| Náboje: | ALLOY |
| Plášť přední: | Schwalbe G-One Comp 700x35c |
| Plášť zadní: | Schwalbe G-One Comp 700x35c |
| Pláště: | Schwalbe G-ONE ALLROUND 15, 35-622 Perf, RaceGuard, ADDIX GREEN, 67 EPI |
| Gripy: | Pells |
| Hlavové složení: | FSA NO.42 |
| Středové složení: | Shimano |
| Vyrobeno: | Česká republika |

