- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- PELLS Aeron 1 Anthracite
PELLS Aeron 1 Anthracite
- Novinka
- POPIS
- Hodnocení 0
PELLS Aeron 1 AnthraciteSkladem34 890 Kč/ KS28 835 Kč bez DPH
Aeron 1
Univerzální silniční kolo. Ideální pro rekreační a tréninkové použití. Rozhodně se však nejedná o žádné ořezávátko. Aeron je dokonale tuhý, osazený skvělou sadou Shimano 105, kvalitními koly Fulcrum R900 a plášti o šířce 25 mm.
Klíčové vlastnosti:
- 3x zeslabovaný hliníkový rám s karbonovou vidlicí
- Mechanická sada Shimano 105, 2x12s
- Zapletená kola Fulcrum R900
3x slabší, 3x rychlejší
Maximální tuhost Aeronu má na svědomí rám ze 3x zeslabovaného hliníku. Díky vnitřnímu vedení bowdenů si zachovává čistý a jednoduchý design. V kombinaci s lehkou karbonovou vidlicí tvoří perfektní základ kola.
Nejuniverzálnější silniční řada
Pokud hledáš nejuniverzálnější silniční sadu, těžko najdeš konkurenta k Shimano 105. Na Aeronu 1 ji najdeš v mechanickém provedení s hydraulickými brzdami, 2x12 převody a s rozsahem kazety 11–32 zubů pro dostatečnou rychlost na rovině i při výjezdu.
Závodní hliníková kola
Aeron 1 je postavěný na závodních silničních kolech Racing 900 s váhou 1950 / 1870 g. Obě mají pevné osy, které v každé situaci zajišťují ještě větší tuhost a rychlost. Ráfky jsou samozřejmě tubeless ready a nasadit na ně můžeš pláště od šířky 23 do 40 mm. Na samotném Aeronu se dá nasadit plášť až do 32 mm kvůli průchodnosti vidlice.
Specifikace:
- Velikost kol: 28
- Rok: 2025
- Materiál: hliník
- Hmotnost kg: 9
- Rám: Pells Aeron Triple Butted Alloy
- Vidlice: PELLS Full Carbon
- Řazení: Shimano 105 ST-R7120 12s
- Přehazovačka: Shimano 105 RD-R7100 12s
- Přesmykač: Shimano 105 FD-R7100 2x12s
- Počet rychlostí: 2x12
- Kazeta: Shimano 105 CS-M7100 11-32T
- Řetěz: Shimano
- Kliky: Shimano 105 FC-R7100 50-34T 175 mm
- Představec: Pells 3D Forged Alloy 7° ?: 31,8 mm L: 100 mm
- Řídítka: PELLS DB Alloy ?: 31.8mm W: 440mm FLARE: 6° R: 70 mm
- Sedlo: Selle Italia Model X
- Sedlovka: Pells Alloy ? 27,2 mm L: 400 mm
- Plášť přední: Continental Ultrasport 28-622 Performance
- Plášť zadní: Continental Ultrasport 28-622 Performance
- Zapletená kola: FULCRUM R900 DISC
- Patka rámu: PELLS typ 42 (3PDH42)
- Gripy: Pells
- Hlavové složení: FSA NO.42
- Středové složení: Shimano
- Vyrobeno: Česká republika
Technická specifikace
| Velikost kol: | 28 |
| Rok: | 2025 |
| Materiál: | hliník |
| Hmotnost kg: | 9 |
| Rám: | Pells Aeron Triple Butted Alloy |
| Vidlice: | PELLS Full Carbon |
| Řazení: | Shimano 105 ST-R7120 12s |
| Přehazovačka: | Shimano 105 RD-R7100 12s |
| Přesmykač: | Shimano 105 FD-R7100 2x12s |
| Počet rychlostí: | 2x12 |
| Kazeta: | Shimano 105 CS-M7100 11-32T |
| Řetěz: | Shimano |
| Kliky: | Shimano 105 FC-R7100 50-34T 175 mm |
| Představec: | Pells 3D Forged Alloy 7° ?: 31,8 mm L: 100 mm |
| Řídítka: | PELLS DB Alloy ?: 31.8mm W: 440mm FLARE: 6° R: 70 mm |
| Sedlo: | Selle Italia Model X |
| Sedlovka: | Pells Alloy ? 27,2 mm L: 400 mm |
| Plášť přední: | Continental Ultrasport 28-622 Performance |
| Plášť zadní: | Continental Ultrasport 28-622 Performance |
| Zapletená kola: | FULCRUM R900 DISC |
| Patka rámu: | PELLS typ 42 (3PDH42) |
| Gripy: | Pells |
| Hlavové složení: | FSA NO.42 |
| Středové složení: | Shimano |
| Vyrobeno: | Česká republika |

