- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- PELLS Aeron 1 Allroad Anthracite
PELLS Aeron 1 Allroad Anthracite
- Novinka
- POPIS
- Hodnocení 0
PELLS Aeron 1 Allroad AnthraciteSkladem35 890 Kč/ KS29 661 Kč bez DPH
POPIS
Pells Aeron Allroad je kolo, které si bere to nejlepší ze světa silniční cyklistiky a gravelu. Pocit rychlosti a okamžité akcelerace se tu kombinuje s širšími plášti a pohodlnou geometrií, které dodávají jízdě uvolněnost a komfort, ať už tě cesty zavedou kamkoliv. Aeron 1 nabízí kompletní sadu Shimano 105, která je zárukou přesného a spolehlivého řazení s dlouhou životností, zapletená hliníková kola Fulcrum 900 R a pláště Schwalbe G-One Allround o šířce 35 mm. Právo na změnu designu, komponentů a cen vyhrazeno.
Specifikace:
- Velikost kol: 28
- Rok: 2025
- Materiál: hliník
- Rám: Pells Aeron Triple Butted Alloy
- Vidlice: PELLS Full Carbon
- Řazení: Shimano 105 ST-R7120 12s
- Přehazovačka: Shimano 105 RD-R7100 12s
- Přesmykač: Shimano 105 FD-R7100 2x12s
- Počet rychlostí: 2x12
- Kazeta: Shimano 105 CS-M7100 11-32T
- Řetěz: Shimano
- Kliky: Shimano 105 FC-R7100 50-34T 172,5 mm
- Představec: Pells 3D Forged Alloy 7° ?: 31,8 mm L: 100 mm
- Řídítka: Pells DB Alloy ?: 31.8mm W: 4400mm Flare: 6° R: 70 mm
- Sedlo: Selle Italia Model X
- Sedlovka: Pells Alloy ? 27,2 mm L: 400 mm
- Plášť přední: Schwalbe G-One Allround 700x35c
- Plášť zadní: Schwalbe G-One Allround 700x35c
- Pláště: Schwalbe G-ONE ALLROUND 15, 35-622, RaceGuard, TLR, 67 EPI
- Zapletená kola: FULCRUM R900 DISC
- Gripy: Pells
- Hlavové složení: FSA NO.42
- Středové složení: Shimano
- Vyrobeno: Česká republika
Technická specifikace
| Velikost kol: | 28 |
| Rok: | 2025 |
| Materiál: | hliník |
| Rám: | Pells Aeron Triple Butted Alloy |
| Vidlice: | PELLS Full Carbon |
| Řazení: | Shimano 105 ST-R7120 12s |
| Přehazovačka: | Shimano 105 RD-R7100 12s |
| Přesmykač: | Shimano 105 FD-R7100 2x12s |
| Počet rychlostí: | 2x12 |
| Kazeta: | Shimano 105 CS-M7100 11-32T |
| Řetěz: | Shimano |
| Kliky: | Shimano 105 FC-R7100 50-34T 172,5 mm |
| Představec: | Pells 3D Forged Alloy 7° ?: 31,8 mm L: 100 mm |
| Řídítka: | Pells DB Alloy ?: 31.8mm W: 4400mm Flare: 6° R: 70 mm |
| Sedlo: | Selle Italia Model X |
| Sedlovka: | Pells Alloy ? 27,2 mm L: 400 mm |
| Plášť přední: | Schwalbe G-One Allround 700x35c |
| Plášť zadní: | Schwalbe G-One Allround 700x35c |
| Pláště: | Schwalbe G-ONE ALLROUND 15, 35-622, RaceGuard, TLR, 67 EPI |
| Zapletená kola: | FULCRUM R900 DISC |
| Gripy: | Pells |
| Hlavové složení: | FSA NO.42 |
| Středové složení: | Shimano |
| Vyrobeno: | Česká republika |

