- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- Elektrokolo MOUSTACHE Samedi Dimanche 29.4 Gravel Pebble Grey
Elektrokolo MOUSTACHE Samedi Dimanche 29.4 Gravel Pebble Grey
- Novinka
- Doprava ZDARMA
- POPIS
- Hodnocení 0
Elektrokolo MOUSTACHE Samedi Dimanche 29.4 Gravel Pebble GreySkladem79 990 Kč66 107 Kč bez DPH
MOUSTACHE Samedi Dimanche 29.4 je univerzální gravel e-bike, ideální pro kombinaci jízdy na nezpevněných cestách i v městském prostředí. Jeho výbavu tvoří výkonný motor Bosch Performance Line SX s točivým momentem 55 Nm a baterie Bosch CompactTube 400 Wh s možností rozšíření na 650 Wh přidáním další baterie. Model je postavený na lehkém hliníkovém rámu a osazen 12rychlostním řazením SRAM SX Eagle, hydraulickými kotoučovými brzdami a plášti Maxxis Rambler 700x50 pro optimální trakci a pohodlí na různých površích. Pohodlí ještě umocňuje Antishock systém na řídítkách a teleskopická sedlovka. Model je kompatibilní s aplikací Bosch eBike Flow, která umožňuje sledování výkonu a plánování tras, a všechny důležité údaje můžete sledovat na displeji Kiox 300.
• Univerzální gravel e-bike
• Motor Bosch Performance Line SX
• Baterie Bosch CompactTube 400 Wh
• Lehký hliníkový rám
• 12rychlostní řazení SRAM SX Eagle, hydraulické kotoučové brzdy
• Pláště Maxxis Rambler 700x50
• Antishock systém na řídítkách, teleskopická sedlovka
• Kompatibilita s aplikací Bosch eBike Flow
• Displej Kiox 300 pro zobrazení všech informací
Specifikace:
- Velikost kol: 28
- Rok: 2025
- Materiál: hliník
- Hmotnost kg: 17.7
- Rám: Dimanche 29 6061 T4-T6 alloy
- Vidlice: Dimanche 29 full carbon
- Brzdy: SRAM Apex
- Přehazovačka: SRAM Apex Eagle 12-speed
- Kazeta: SRAM Eagle PG-1230 12-speed 11-50T
- Řetěz: Sram SX Eagle 12-speed
- Kliky: FSA forged alu 170mm
- Představec: Moustache aluminium suspended 10-20mm travel 90mm
- Řídítka: Moustache alloy Gravel drop 105 reach 65 flare 20° 520mm
- Sedlo: Selle Royal Vivo
- Sedlovka: EXA 860i suspended dropper-post w/remote lever 31.6mm 75mm
- Ráfky: Moustache al:30 alloy 6061
- Plášť přední: Maxxis Rambler 700x50C Tanwall
- Plášť zadní: Maxxis Rambler 700x50C Tanwall
- Baterie: Bosch CompactTube 400Wh Smart System
- Kapacita baterie: 400
- Značka motoru: Bosch
- Typ motoru: Performance Line SX, 250W, Smart System, 55Nm
- Displej: Bosch Kiox 300 Smart System
- Gripy: Moustache bar tape
- Hlavové složení: Acros AZF-725 sealed bearings internal routing
Technická specifikace
| Velikost kol: | 28 |
| Rok: | 2025 |
| Materiál: | hliník |
| Hmotnost kg: | 17.7 |
| Rám: | Dimanche 29 6061 T4-T6 alloy |
| Vidlice: | Dimanche 29 full carbon |
| Brzdy: | SRAM Apex |
| Přehazovačka: | SRAM Apex Eagle 12-speed |
| Kazeta: | SRAM Eagle PG-1230 12-speed 11-50T |
| Řetěz: | Sram SX Eagle 12-speed |
| Kliky: | FSA forged alu 170mm |
| Představec: | Moustache aluminium suspended 10-20mm travel 90mm |
| Řídítka: | Moustache alloy Gravel drop 105 reach 65 flare 20° 520mm |
| Sedlo: | Selle Royal Vivo |
| Sedlovka: | EXA 860i suspended dropper-post w/remote lever 31.6mm 75mm |
| Ráfky: | Moustache al:30 alloy 6061 |
| Plášť přední: | Maxxis Rambler 700x50C Tanwall |
| Plášť zadní: | Maxxis Rambler 700x50C Tanwall |
| Baterie: | Bosch CompactTube 400Wh Smart System |
| Kapacita baterie: | 400 |
| Značka motoru: | Bosch |
| Typ motoru: | Performance Line SX, 250W, Smart System, 55Nm |
| Displej: | Bosch Kiox 300 Smart System |
| Gripy: | Moustache bar tape |
| Hlavové složení: | Acros AZF-725 sealed bearings internal routing |

