- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- Kolo PELLS Aeron 2 Ocean Blue
Kolo PELLS Aeron 2 Ocean Blue
- Novinka
- Doprava ZDARMA
- POPIS
- Hodnocení 0
Kolo PELLS Aeron 2 Ocean BlueSkladem24 890 Kč20 570 Kč bez DPH
Aeron 2
Univerzální silniční kolo. Ideální pro rekreační a tréninkové použití. Rozhodně se ale nejedná o žádné ořezávátko. Aeron je dokonale tuhý, osazený sadou Tiagra, kvalitními koly Mach Pulse 17 a plášti o šířce 25 mm.
Klíčové vlastnosti:
- 3x zeslabovaný hliníkový rám s karbonovou vidlicí
- Mechanická sada Shimano Tiagra
- Zapletená kola MACH1 PULSE 17
3x slabší, 3x rychlejší
Maximální tuhost Aeronu má na svědomí rám ze 3x zeslabovaného hliníku. Díky vnitřnímu vedení bowdenů si zachovává čistý a jednoduchý design. V kombinaci s lehkou karbonovou vidlicí tvoří perfektní základ kola.
Základní řada se skvělým poměrem cena/výkon
O řazení se na Aeronu 2 stará základní silniční řada se skvělým chodem – Shimano Tiagra. Na silničce je 2x10 převodů pro kontrolovaný výkon s rozpětím kazety 11–32z. Řazení sekundují hydraulické brzdy ze stejné modelové řady (Tiagra), které ti zajistí spolehlivou brzdnou sílu i ve sjezdech.
Hliníková kola Mach1 Pulse 17
Aeron 2 je postavený na silničních kolech Pulse 17. Obě mají pevné osy, které zajišťují ještě větší tuhost a rychlost v každé situaci. Ráfky jsou samozřejmě tubeless ready a nasadit na ně můžeš pláště od šířky 23 do 40 mm. Na samotném Aeronu se dá nasadit plášť až do 32 mm kvůli průchodnosti vidlice.
Specifikace:
- Velikost kol: 28
- Rok: 2025
- Materiál: hliník
- Hmotnost kg: 9.5
- Rám: Pells Aeron Triple Butted Alloy
- Vidlice: PELLS Full Carbon
- Brzdy: Shimano Tiagra BR-4770 hydraulické
- Řazení: Shimano Tiagra ST-4700 10s
- Přehazovačka: Shimano Tiagra RD-4700 10s
- Přesmykač: Shimano Tiagra FD-4700 2x10s
- Počet rychlostí: 2x10
- Kazeta: Shimano CS-HG500 11-32T
- Řetěz: Shimano CN-HG54
- Kliky: Shimano Tiagra FC-4700 50-34T 175 mm
- Představec: Pells 3D Forged Alloy 7° ?: 31,8 mm L: 100 mm
- Řídítka: PELLS DB Alloy ?: 31.8mm W: 440mm FLARE: 6° R: 70 mm
- Sedlo: Selle Italia Model X
- Sedlovka: Pells Alloy ? 27,2 mm L: 400 mm
- Ráfky: MACH1 PULSE 17
- Náboje: ALLOY
- Plášť přední: Continental Ultrasport 28-622 Performance
- Plášť zadní: Continental Ultrasport 28-622 Performance
- Patka rámu: PELLS typ 42 (3PDH42)
- Gripy: Pells
- Hlavové složení: FSA NO.42
- Středové složení: Shimano
- Vyrobeno: Česká republika
Technická specifikace
| Velikost kol: | 28 |
| Rok: | 2025 |
| Materiál: | hliník |
| Hmotnost kg: | 9.5 |
| Rám: | Pells Aeron Triple Butted Alloy |
| Vidlice: | PELLS Full Carbon |
| Brzdy: | Shimano Tiagra BR-4770 hydraulické |
| Řazení: | Shimano Tiagra ST-4700 10s |
| Přehazovačka: | Shimano Tiagra RD-4700 10s |
| Přesmykač: | Shimano Tiagra FD-4700 2x10s |
| Počet rychlostí: | 2x10 |
| Kazeta: | Shimano CS-HG500 11-32T |
| Řetěz: | Shimano CN-HG54 |
| Kliky: | Shimano Tiagra FC-4700 50-34T 175 mm |
| Představec: | Pells 3D Forged Alloy 7° ?: 31,8 mm L: 100 mm |
| Řídítka: | PELLS DB Alloy ?: 31.8mm W: 440mm FLARE: 6° R: 70 mm |
| Sedlo: | Selle Italia Model X |
| Sedlovka: | Pells Alloy ? 27,2 mm L: 400 mm |
| Ráfky: | MACH1 PULSE 17 |
| Náboje: | ALLOY |
| Plášť přední: | Continental Ultrasport 28-622 Performance |
| Plášť zadní: | Continental Ultrasport 28-622 Performance |
| Patka rámu: | PELLS typ 42 (3PDH42) |
| Gripy: | Pells |
| Hlavové složení: | FSA NO.42 |
| Středové složení: | Shimano |
| Vyrobeno: | Česká republika |

