- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- STEVENS E-Maverick AM 7.4.3 Light Olive - R2 (S/M)
STEVENS E-Maverick AM 7.4.3 Light Olive - R2 (S/M)
- Novinka
- POPIS
- Hodnocení 0
STEVENS E-Maverick AM 7.4.3 Light Olive - R2 (S/M)Skladem139 990 Kč/ KS115 694 Kč bez DPH
STEVENS E-Maverick AM 7.4.3 otevírá bránu do světa lehkých all-mountain e-MTB kol série E-Maverick, přičemž si zachovává všechny klíčové vlastnosti vyšších modelů. Lehký karbonový rám SL HMF, který sdílí s modely AM 9.4.3 a ED 9.4.3, poskytuje vynikající tuhost a hbitost, díky které je jízda na tomto kole zážitkem na každém trailu. Moderní progresivní geometrie nabízí optimální ovladatelnost jak při stoupání, tak ve sjezdech.
S odpružením RockShox s 140 mm zdvihem (vidlice Pike Select+ a tlumič Deluxe Select+) zvládnete i technicky náročný terén. Výkonný a zároveň kompaktní motor TQ HPR50 s točivým momentem 50 Nm nabízí přirozený pocit z jízdy a úspornou podporu při stoupání. Integrovaná 360Wh baterie umožňuje dlouhou jízdu a volitelný 160Wh Range Extender ještě více prodlouží váš dojezd.
Komponenty Shimano Deore XT a Shimano Deore brzdový systém s 203mm kotouči vpředu i vzadu zajišťují přesné řazení a bezpečné brzdění. Kola DT Swiss HX 1700 Spline a pláště Schwalbe Wicked Will přináší spolehlivý grip a stabilitu. S hmotností 17,9 kg a maximálním zatížením 140 kg je E-Maverick AM 7.4.3 ideální volbou pro jezdce hledající lehkost, výkon a ovladatelnost.
- Lehký karbonový rám s moderní geometrií
- Kompaktní pohon TQ HPR50 s 50 Nm točivým momentem
- Odpružení RockShox 140 mm pro hladkou jízdu
- Baterie 360 Wh s volitelným Range Extenderem
- Hydraulické brzdy Shimano Deore s 203mm kotouči
Specifikace:
- Velikost kol: 29
- Rok: 2025
- Barva: zelená
- Materiál: Karbon
- Hmotnost kg: 17,9
- Rám: Carbon SL HMF
- Vidlice: RockShox Pike Select+
- Tlumič: Rock Shox Deluxe Select+
- Zdvih přední: 140
- Zdvih zadní: 140
- Brzdy: Shimano BR-M6120
- Řazení: Shimano Deore XT SL-M8100-R
- Přehazovačka: Shimano Deore XT Shadow+ RD-M8100-SGS, 12fach
- Počet rychlostí: 1x12
- Kazeta: Shimano SLX CS-M7100, 12fach
- Představec: Oxygen E-Scorpo
- Řídítka: Oxygen E-Scorpo 780 mm
- Sedlo: Fizik Terra Alpaca
- Sedlovka: Oxygen E-Scorpo DPR-E
- Ráfky: DT Swiss HX 1700 Spline
- Plášť přední: Schwalbe Wicked Will Evolution, 62-622
- Plášť zadní: Schwalbe Wicked Will Evolution, 62-622
- Baterie: TQ HPR-BAT01
- Kapacita baterie: 360
- Značka motoru: TQ
- Typ motoru: HPR50, 300W, 50 Nm
- Displej: TQ HPR Display
- Hlavové složení: Acros Blocklock Taper 1 1/8"-1 1/2"
Technická specifikace
| Velikost kol: | 29 |
| Rok: | 2025 |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | Karbon |
| Hmotnost kg: | 17,9 |
| Rám: | Carbon SL HMF |
| Vidlice: | RockShox Pike Select+ |
| Tlumič: | Rock Shox Deluxe Select+ |
| Zdvih přední: | 140 |
| Zdvih zadní: | 140 |
| Brzdy: | Shimano BR-M6120 |
| Řazení: | Shimano Deore XT SL-M8100-R |
| Přehazovačka: | Shimano Deore XT Shadow+ RD-M8100-SGS, 12fach |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Kazeta: | Shimano SLX CS-M7100, 12fach |
| Představec: | Oxygen E-Scorpo |
| Řídítka: | Oxygen E-Scorpo 780 mm |
| Sedlo: | Fizik Terra Alpaca |
| Sedlovka: | Oxygen E-Scorpo DPR-E |
| Ráfky: | DT Swiss HX 1700 Spline |
| Plášť přední: | Schwalbe Wicked Will Evolution, 62-622 |
| Plášť zadní: | Schwalbe Wicked Will Evolution, 62-622 |
| Baterie: | TQ HPR-BAT01 |
| Kapacita baterie: | 360 |
| Značka motoru: | TQ |
| Typ motoru: | HPR50, 300W, 50 Nm |
| Displej: | TQ HPR Display |
| Hlavové složení: | Acros Blocklock Taper 1 1/8"-1 1/2" |

