- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- Kolo PELLS Crono 3 Dark Blue
Kolo PELLS Crono 3 Dark Blue
- Novinka
- Doprava ZDARMA
- POPIS
- Hodnocení 0
Kolo PELLS Crono 3 Dark BlueSkladem16 890 Kč13 959 Kč bez DPH
Crono 3
Univerzální krosové kolo. Přes týden si na něm užiješ cestu do práce, o víkendu výlet na cyklostezce. Pells Crono 3 v základní výbavě nabízí vidlici SR Suntour NEX a řazení Shimano Acera s širokým rozsahem převodů a hydraulickými brzdami.
Klíčové vlastnosti:
- Hliníkový rám s možností uchycení potřebného vybavení
- Odpružená vidlice SR Suntour NCX Coil
- Kvalitní řazení a brzdy od Shimano
- Lehké ráfky se super plášti
Spousty úchytů na vše potřebné
Hliníkový rám Crona nabízí řadu možností, kam přichytit vybavení – stojan, nosič, blatníky, košík na vodu … prostě vše, co na vyjížďkách potřebuješ. Díky vnitřnímu vedení kabeláže zůstává design kola čistý, hladký, elegantní.
Základní vidlice, neobyčejné zážitky
O ničím nerušenou jízdu se stará vzduchová vidlice SR Suntour NEX, která dobře pohlcuje i minimální otřesy. Její zdvih 63 mm zaručuje, že se budeš cítit v bezpečí i na hrbolaté cyklostezce.
Kvalitní řazení Shimano Acera
Kolo jsme osadili převody 3x8 a solidním řazením Shimano Acera pro přesné přehazování. Brzdnou sílu zajišťují hydraulické brzdy Shimano MT-200, které jsou více než dostačující na kdejaký sjezd.
Rychlé pláště a lehké ráfky
Crono 1 má solidně lehké ráfky Mach1 a kvalitní pláště Continental Speedride 42–622, se kterými se nemusíš bát vjet i na šotolinovou cyklostezku či hladkou lesní cestu.
Specifikace:
- Velikost kol: 28
- Rok: 2024
- Materiál: hliník
- Hmotnost kg: 13.7
- Rám: PELLS Crono Alloy
- Vidlice: SR Suntour NEX
- Zdvih přední: 63
- Brzdy: SHIMANO BL-MT200 160/160 mm
- Řazení: Shimano SL-M315 3x8s
- Přehazovačka: Shimano Acera RD-M360 8s
- Přesmykač: Shimano FD-TY210 3x8s
- Počet rychlostí: 3x8
- Kazeta: Shimano CS-HG31 11-34T
- Řetěz: KMC 8s
- Kliky: Shimano FC-TY501 48-38-28T
- Představec: PELLS Alloy 7° ?: 31.8mm L: 80 mm
- Řídítka: PELLS Alloy ?: 31.8mm W: 680mm R: 15 mm
- Sedlo: Selle Royal Vivo
- Sedlovka: Pells Alloy ? 27,2 mm L: 400 mm
- Ráfky: Mach1 ER-20
- Náboje: Shimano
- Pláště: Schwalbe Delta Cruiser Plus, Puncture guard 47-622
- Gripy: Pells
- Hlavové složení: Ritchey Comp
- Středové složení: SQUARE TYPE VP
- Vyrobeno: Česká republika
Technická specifikace
| Velikost kol: | 28 |
| Rok: | 2024 |
| Materiál: | hliník |
| Hmotnost kg: | 13.7 |
| Rám: | PELLS Crono Alloy |
| Vidlice: | SR Suntour NEX |
| Zdvih přední: | 63 |
| Brzdy: | SHIMANO BL-MT200 160/160 mm |
| Řazení: | Shimano SL-M315 3x8s |
| Přehazovačka: | Shimano Acera RD-M360 8s |
| Přesmykač: | Shimano FD-TY210 3x8s |
| Počet rychlostí: | 3x8 |
| Kazeta: | Shimano CS-HG31 11-34T |
| Řetěz: | KMC 8s |
| Kliky: | Shimano FC-TY501 48-38-28T |
| Představec: | PELLS Alloy 7° ?: 31.8mm L: 80 mm |
| Řídítka: | PELLS Alloy ?: 31.8mm W: 680mm R: 15 mm |
| Sedlo: | Selle Royal Vivo |
| Sedlovka: | Pells Alloy ? 27,2 mm L: 400 mm |
| Ráfky: | Mach1 ER-20 |
| Náboje: | Shimano |
| Pláště: | Schwalbe Delta Cruiser Plus, Puncture guard 47-622 |
| Gripy: | Pells |
| Hlavové složení: | Ritchey Comp |
| Středové složení: | SQUARE TYPE VP |
| Vyrobeno: | Česká republika |

