- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- MOUSTACHE Samedi 29 Game 160.8 Night Rider
MOUSTACHE Samedi 29 Game 160.8 Night Rider
- Novinka
- POPIS
- Hodnocení 0
MOUSTACHE Samedi 29 Game 160.8 Night RiderSkladem159 992 Kč/ KS132 225 Kč bez DPH
Moustache Samedi 29 Game 160.8 je špičkový celoodpružený trail bike pro nejnáročnější jezdce, kteří se nebojí posouvat hranice. Rám s 160mm zdvihem, vyladěná kinematika a komponenty nejvyšší úrovně jsou připraveny na brutální stoupání i hravé sjezdy. Nová generace motoru Bosch Performance Line CX Smart System (5. generace) poskytuje točivý moment až 100 Nm a spolu s 750Wh baterií zaručuje dlouhé hodiny zábavy v terénu. Pod vámi bude držet trail jako přibitý – a přitom si budete připadat lehce jako nikdy předtím.
Hlavní přednosti
• Prémiový trailový rám se 160mm zadním zdvihem
• Vidlice FOX Float 38 Factory GRIP X2 (170 mm), zadní tlumič Fox Float X Factory
• Elektromotor Bosch Performance Line CX Smart System (5. generace), 85–100 Nm
• Baterie Bosch PowerTube 750 Wh, displej Purion 400
• Elektronické řazení SRAM GX AXS T-Type, 12 rychlostí
• Teleskopická sedlovka KS Rage-i, 170 mm
• Karbonové prvky, moderní geometrie, integrované nářadí
• Pláště Maxxis Assegai 29x2.50, připravené na bezdušový systém
Specifikace:
- Velikost kol: 29
- Rok: 2026
- Barva: modrá
- Materiál: hliník
- Hmotnost kg: 26.0
- Rám: Game 6061 T4-T6 alloy 160mm travel
- Vidlice: FOX Float 38 Factory 170 mm
- Tlumič: Fox, Float X, Factory 160mm
- Zdvih přední: 170
- Zdvih zadní: 160
- Brzdy: Shimano XT BR-M8120
- Řazení: SRAM AXS Pod 12s
- Přehazovačka: SRAM GX AXS T-Type 12-speed electronic
- Počet rychlostí: 1x12
- Kazeta: SRAM Eagle 70 XS-1270 12-speed 10-52T
- Řetěz: Sram GX T-Type 12-speed 122 links
- Kliky: FSA forged + CNC alu 165mm
- Představec: Moustache alloy CNC 40mm
- Řídítka: Moustache alloy 780mm 35mm 30mm rise 9° backsweep 5° upsweep
- Sedlo: FIZIK Terra Aidon X5
- Sedlovka: KS Rage-i dropper-post w/ Shimano remote lever 31.6mm 170mm
- Ráfky: Moustache asymmetric alloy 6061E welded double wall
- Plášť přední: Maxxis Assegai 29x2.50 foldable 3C MaxxGrip / DD / TR (Tubeless Ready)
- Plášť zadní: Maxxis Assegai 29x2.50 foldable 3C MaxxGrip / DD / TR (Tubeless Ready)
- Baterie: Bosch PowerTube 750Wh horizontal Smart System
- Kapacita baterie: 750
- Značka motoru: Bosch
- Typ motoru: Performance line CX Gen5, Smart System, 85 Nm
- Displej: Bosch Purion 400 Smart System
- Gripy: SB3 Hornet
- Hlavové složení: Acros AZF-725 sealed bearings internal routing
Technická specifikace
| Velikost kol: | 29 |
| Rok: | 2026 |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | hliník |
| Hmotnost kg: | 26.0 |
| Rám: | Game 6061 T4-T6 alloy 160mm travel |
| Vidlice: | FOX Float 38 Factory 170 mm |
| Tlumič: | Fox, Float X, Factory 160mm |
| Zdvih přední: | 170 |
| Zdvih zadní: | 160 |
| Brzdy: | Shimano XT BR-M8120 |
| Řazení: | SRAM AXS Pod 12s |
| Přehazovačka: | SRAM GX AXS T-Type 12-speed electronic |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Kazeta: | SRAM Eagle 70 XS-1270 12-speed 10-52T |
| Řetěz: | Sram GX T-Type 12-speed 122 links |
| Kliky: | FSA forged + CNC alu 165mm |
| Představec: | Moustache alloy CNC 40mm |
| Řídítka: | Moustache alloy 780mm 35mm 30mm rise 9° backsweep 5° upsweep |
| Sedlo: | FIZIK Terra Aidon X5 |
| Sedlovka: | KS Rage-i dropper-post w/ Shimano remote lever 31.6mm 170mm |
| Ráfky: | Moustache asymmetric alloy 6061E welded double wall |
| Plášť přední: | Maxxis Assegai 29x2.50 foldable 3C MaxxGrip / DD / TR (Tubeless Ready) |
| Plášť zadní: | Maxxis Assegai 29x2.50 foldable 3C MaxxGrip / DD / TR (Tubeless Ready) |
| Baterie: | Bosch PowerTube 750Wh horizontal Smart System |
| Kapacita baterie: | 750 |
| Značka motoru: | Bosch |
| Typ motoru: | Performance line CX Gen5, Smart System, 85 Nm |
| Displej: | Bosch Purion 400 Smart System |
| Gripy: | SB3 Hornet |
| Hlavové složení: | Acros AZF-725 sealed bearings internal routing |

