- SPORTY
- ZNAČKY


- Úvod
- CYKLISTIKA
- Kola
- Elektrokolo MOUSTACHE Samedi 29 Game 160.7 Moon Landing
Elektrokolo MOUSTACHE Samedi 29 Game 160.7 Moon Landing
- Novinka
- Doprava ZDARMA
- POPIS
- Hodnocení 0
Elektrokolo MOUSTACHE Samedi 29 Game 160.7 Moon LandingSkladem138 392 Kč114 374 Kč bez DPH
Moustache Samedi 29 Game 160.7 je připraven posunout vaši jízdu na nový level. Díky plně integrovanému Bosch Smart Systemu 5. generace s motorem Performance Line CX (85–100 Nm) a baterií PowerTube 750 Wh zvládne technické výjezdy i dlouhé epické trasy.
Rám poskytuje 160 mm zadního zdvihu, doplněný o vidlici FOX Float 38 Performance se 170mm zdvihem a tlumič FOX Float X Performance. Tato kombinace zajišťuje stabilitu, přesnost a zároveň citlivou odezvu v každé situaci.
12rychlostní řazení Shimano XT a SLX spolu se čtyřpístkovými brzdami Shimano XT zajišťují maximální kontrolu. Díky teleskopické sedlovce KS Rage-i a trailové geometrii je bike výjimečně obratný i v těch nejstrmějších pasážích.
Hlavní přednosti
• motor Bosch Performance Line CX Smart System 5. generace, 85–100 Nm
• baterie Bosch PowerTube 750 Wh
• vidlice FOX Float 38 Performance GRIP, 170 mm
• zadní tlumič FOX Float X Performance, 160 mm
• 12rychlostní řazení Shimano XT / SLX
• brzdy Shimano XT 4-pístkové s kotouči 220/203 mm
• teleskopická sedlovka KS Rage-i se zdvihem 170 mm
• pláště Maxxis Assegai 29x2.50" 3C MaxxGrip EXO+ TR
• váha 25,5 kg
Specifikace:
- Velikost kol: 29
- Rok: 2026
- Barva: bílá
- Materiál: hliník
- Hmotnost kg: 26.0
- Rám: Game 6061 T4-T6 alloy 160mm travel
- Vidlice: FOX Float 38 Performance 170 mm
- Tlumič: Fox, Float X, Performance 160mm
- Zdvih přední: 170
- Zdvih zadní: 160
- Brzdy: Shimano XT BR-M8120
- Řazení: Shimano SLX SL-M7100 12s
- Přehazovačka: Shimano XT RD-M8100-SGS 12-speed
- Počet rychlostí: 1x12
- Kazeta: Shimano SLX CS-M7100 12-speed 10-51T
- Řetěz: Shimano CN-M6100 12-speed
- Kliky: FSA alu 165mm
- Představec: Moustache alloy 3D forged 40mm
- Řídítka: Moustache alloy 780mm 35mm 30mm rise 9° backsweep 5° upsweep
- Sedlo: Selle Royal SRX
- Sedlovka: KS Rage-i dropper-post w/ Shimano remote lever 31.6mm 170mm
- Ráfky: Moustache asymmetric alloy 6061E welded double wall
- Plášť přední: Maxxis Assegai 29x2.50 foldable 3C MaxxGrip / DD / TR (Tubeless Ready)
- Plášť zadní: Maxxis Assegai 29x2.50 foldable 3C MaxxGrip / DD / TR (Tubeless Ready)
- Baterie: Bosch PowerTube 750Wh horizontal Smart System
- Kapacita baterie: 750
- Značka motoru: Bosch
- Typ motoru: Performance line CX Gen5, Smart System, 85 Nm
- Displej: Bosch Purion 400 Smart System
- Gripy: SB3 Hornet
- Hlavové složení: Acros AZF-725 sealed bearings internal routing
Technická specifikace
| Velikost kol: | 29 |
| Rok: | 2026 |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | hliník |
| Hmotnost kg: | 26.0 |
| Rám: | Game 6061 T4-T6 alloy 160mm travel |
| Vidlice: | FOX Float 38 Performance 170 mm |
| Tlumič: | Fox, Float X, Performance 160mm |
| Zdvih přední: | 170 |
| Zdvih zadní: | 160 |
| Brzdy: | Shimano XT BR-M8120 |
| Řazení: | Shimano SLX SL-M7100 12s |
| Přehazovačka: | Shimano XT RD-M8100-SGS 12-speed |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Kazeta: | Shimano SLX CS-M7100 12-speed 10-51T |
| Řetěz: | Shimano CN-M6100 12-speed |
| Kliky: | FSA alu 165mm |
| Představec: | Moustache alloy 3D forged 40mm |
| Řídítka: | Moustache alloy 780mm 35mm 30mm rise 9° backsweep 5° upsweep |
| Sedlo: | Selle Royal SRX |
| Sedlovka: | KS Rage-i dropper-post w/ Shimano remote lever 31.6mm 170mm |
| Ráfky: | Moustache asymmetric alloy 6061E welded double wall |
| Plášť přední: | Maxxis Assegai 29x2.50 foldable 3C MaxxGrip / DD / TR (Tubeless Ready) |
| Plášť zadní: | Maxxis Assegai 29x2.50 foldable 3C MaxxGrip / DD / TR (Tubeless Ready) |
| Baterie: | Bosch PowerTube 750Wh horizontal Smart System |
| Kapacita baterie: | 750 |
| Značka motoru: | Bosch |
| Typ motoru: | Performance line CX Gen5, Smart System, 85 Nm |
| Displej: | Bosch Purion 400 Smart System |
| Gripy: | SB3 Hornet |
| Hlavové složení: | Acros AZF-725 sealed bearings internal routing |

